Pohár Ládi Havelky do rukou Dobré otázky

V sobotu 1. července 2023 uspořádal náš klub tradiční turnaj v Malé kopané, který poprvé letos nesl název O pohár Ládi Havelky na památku skvělého hráče a kamaráda, který nás nedávno opustil.

Sešlo se devět týmů, které byly rozděleny do dvou skupin a ve čtvrtfinále finále se utkali křížem proti sobě. Černý Petr zůstal v rukou Františkova, který v A skupině, která měla pět týmů skončil těsně pátý. Skupinu „A „ovládli kluci z Dolního Podluží, skupinu „B“ naše „Áčko“

Skupina „A“  – FK Františkov, POP Servis, Rozmetadlo Malá Veleň, FK Dolní Podluží, TJ Dolní Habartice „B“

Výsledky skupiny „A“

FK Františkov – POP Servis 1:4, FK Františkov – Rozmetadlo Malá Veleň 2:1p, FK Františkov – FK Dolní Podluží 2:3, FK Františkov – TJ Dolní Habartice „B“ 2:3, POP Servis – Rozmetadlo Malá Veleň 1:3, POP Servis – FK Dolní Podluží 1:3, POP Servis – TJ Dolní Habartice „B“ 2:6, Rozmetadlo Malá Veleň – FK Dolní Podluží 0:4, Rozmetadlo Malá Veleň – TJ Dolní Habartice „B“ 2:5, FK Dolní Podluží – TJ Dolní Habartice „B“ 5:1

Tabulka skupiny „A“

1. FK Dolní Podluží   15:4  12/ 2. TJ Dolní Habartice „B“ 15:11  9/ 3. Rozmetadlo Malá Veleň 6:12  4/ 4. POP Servis 8:13  3/  5. FK Františkov 7:11  2

Výsledky skupiny „B“

Lobotomic – Dobrá Otázka 0:10, Lobotomic – FK Bynovec 0:7, Lobotomic – Dolní Habartice „A“ 1:4, Dobrá Otázka – FK Bynovec 6:2, Dobrá Otázka – TJ Dolní Habartice „A“ 0:1, FK Bynovec – TJ Dolní Habartice „A“ 2:7.

Tabulka skupiny „B“

1.TJ Dolní Habartice „A“ – 12:3  9/  2. Dobrá otázka 16:3  6/  3. FK Bynovec – 11:13  3/  4. Lobotomic 1:21

Ve čtvrtfinále si FK Dolní Podluží poradilo s týmem Lobotomic,6:2, Naše „Béčko se natrápilo s Bynovcem,  6:4, Naše „Ačko porazilo POP Servis 4:1  a Dobrá Otázka přehrála Malou Veleň 5:1.

V semifinále přehrála Dobrá otázka FK Dolní Podluží 4:2  a v derby Dolnohabartických klubů zvítězilo „Běčko“ 4:0

V boji o bronz přehráli kluci z Dolního Podluží naše „Áčko“ jednoznačně 6:2.

Ve finále nedala Dobrá otázka složená z hráčů fotbalového klubu MSK Benešov nad Ploučnicí šanci našemu „Béčku“ 4:1 a obhájila loňský titul.

Moc děkujeme všem klubům za účast na turnaji. Děkujeme také rozhodčím Honzovi Habadovi a Tomáši Křečkovi. Velké poděkování klukům Danovi a Davidovi Havelkovým, kteří se ujali předávání pohárů jménem jejich otce a děkujeme také všem, kteří nám s přípravou turnaje pomáhali a pomáhali i v jeho průběhu.

Věřím, že jste se všichni dobře bavili a opět se sejdeme za rok v naší aréně při pořádaní druhého pokračování turnaje O Pohár Ládi Havelky.

 

 

5.0/5.0 Article rating
2 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *