Sezóna: 2022/23

2022

6 - 1
Celkový čas

United Roma DC – TJ Dolní Habartice

Poslední kolo okresní fotbalové soutěže nám připravilo cestu na umělou trávu v Děčíně, kde jsme se střetli s naším největším soupeřem v boji o prvenství klubem United Roma DC. V zápase už o nic nešlo, přesto jsme chtěli utkání vyhrát a odehrát sezónu bez porážky což se podařilo. Nebylo to však vůbec jednoduché. domácí měli více šancí, ale nedokázali je proměnit. Zápas se hrál za velkého vedra a příliš krásy nepobral. hodně rychlá umělka nám dělala  problémy se zpracováním i razancí přihrávek. Utkání jsme nakonec urvali. Jsme zato moc rádi. Před krásnou diváckou kulisou jsme mohli zvednout nad hlavu pohár pro vítěze soutěže a moc jsme si to užívali. Petr Horvát převzal pohár pro nejlepšího střelce soutěže.

United Roma Děčín – TJ Dolní Habartice 1:2 (1:1)

branky: Nikolas Horváth – Dominik Konfršt 2x

sestava United Roma DC : Kramer – černík (K), Andrej Čisár, Lukáš Čisár, Dzurko, Herák, Pavel Horvát, Roman Horvát Nikolas Horvath, Patrik Horvath, Jano, Novotný (Pihik, Noworol, Betyár)

sestava TJ D. Habartice : Dubský – Fous, Bažant, Lekner, Špaček – Konfršt, Hadrava, Vlach, Pudil – Horvát, Hanko (Pospíšil, Mysliveček, Jánský)

rozhodčí: Lukáš Hrneček – Martin špička, Vojtěch Herman                   diváků : 160

domácí jsou v úvodu lepším týmem a tlačí se do zakončení. Nutno dodat máme velké štěstí. Dvakrát se soupeř žene sám na bránu, dvakrát nás se štěstím uchrání Filip. Domácí napadají naši rozehrávku, bohužel jsme neměli na place čistokrevného stopery a bylo to znát. Domácí měli slibné náznaky. My se dostáváme do hry pomaleji, rána Kuby Hadravi jde mimo, Dominik Konfršt pálí ze slibné pozice těsně vedle.

Ve 29. minutě jdeme do vedení Petr Horvát najde parádní průnikovkou DOMINIKA KONFRŠTA a ten tváří v tvář golmanu domácích nezaváhá 0:1.

Zvýšit můžeme po nedorozumění obrany a golmana. Odraz od nohou Dominika golman domácích vytěsní nad. V obrovské šanci se ocitne Tonda Vlach, pronikne do vápna, ale jeho možná zbytečné zakončení jde vysoko nad.

Ve 40. minutě už nám ofsajdová past nesklapne a domácí NIKOLA HORVÁTH se v sólo úniku na Filipa nemýlí 1:1.  Vrátit vedení nám může Honza Hanko, prosmýkne se obranou domácích, ale jeho střelu výborně zlikviduje domácí brankář. V závěru naopak můžou skórovat domácí, ve slibné situaci však míří mimo.

Druhý poločas je už více únavný. Domácí mohou záhy srovnat, jejich první šanci Filip likviduje. Po rohovém kopu míří domácí hlavou těsně nad. Na druhé straně předvedeme pěknou akci po ose Kuba Hadrava, Petr Horvát a zakončující Dominik Konfršt, kterého však vychytá domácí golman a střela Kuby Hadravi po příhře Tondy Vlacha jde nad.

V 66. minutě však jdeme do vedení. Domácí se při rozehrávce opět nedohodnou, míč vypíchne DOMINIK KONFRŠT a ranou o tyč nám vrací vedení 1:2.

Domácí mohou záhy srovnat po individuální akci, Filip však střelu domácího hráče v samostatném úniku vytlačí na tyč. Na druhé straně to pět zkouší technicky  Kuba Hadrava míří však mimo. Poslední šance patří domácím, po centru z pravé strany míří hlavou těsně mimo.

V závěru utkání se již nic nestane a tak si vezeme domů výhru i pohár. Moc všem děkujeme za přízeň po celou sezónu.

 

1 - 2
Celkový čas

DERBY – TJ DOLNÍ HABARTICE – TJ SK MARKVARTICE

21. kolo Okresní fotbalové soutěže nám připravilo tradiční derby s Markvarticemi. Po vítězství v Dolním Podluží už nám o nic nešlo, chtěli jsme však doma v sezóně vyhrát všechna utkání a to se povedlo. 60 minut jsme nebyli tím dobrým týmem, ale od 60 minuty už jsme přebrali otěže zápasu. Hosté však nehráli vůbec špatně  a o proti podzimu udělali velký pokrok. Hrálo se před krásnou diváckou kulisou a závěrečný hvizd odšpuntoval neskutečné oslavy. Škoda jenom že u toho s námi nemohli být všichni co by si to zasloužili.

TJ Dolní Habartice – TJ SK Markvartice 4:2 (1:1)

branky: Dominik Konfršt 2x, Petr Horvát, Vít Fous – Petr Novotný 2x

sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Vencl, Finkes, Špaček, Bažant – Konfršt, Fous (K), Pudil, Pospíšil – Horvát, Hanko (Sluka, Lekner, Vlach, Habler, Jánský)

trenér: Míla Finkes

Sestava TJ SK Markvartice – Gregor – Kolman, Gottlich, Havlíček, Vítek. Novotný, Majer, Lein, Jaroši (K), Ondrušek, Kraus (Hájek, Flieger)

Rozhodčí: Martin Dvořák – Ondřej Kadora, Jaroslav Kalvach                     diváků : 120

Jako první se dostanou k ohrožení brány hosté. Střela jde však nad.

V 5 minutě najde Petr Horvát DOMINIKA KONFRŠTA, který zasekne ve vápně a technickou střelou nás posílá do vedení 1:0. Tento gól nám paradoxně ublížil a nejsme ve své kůži. Kazíme jednoduché přihrávky nesmyslně tahám míč do tří soupeřů či se snažíme vysokou obranu hostí překonávat nákopy.  Nepomohou nám ani standartní situace. Přímák Petra Horváta přizvedne zeď hostí nad.

Na druhé straně zahrávají přímý kop také hosté, trefí zeď. Míč se však odrazí k nohám Petra Novotného, který se do něj parádně opře a Filip zákrokem sezóny vytáhne jeho ránu na břevno.

Kombinace nám vázne, tak to zkusí Dominik ze střední vzdálenosti golman hostí je však na místě.

Ve 34. minutě však špatně komunikujeme vzadu, naše ofsajdová past nesklapne, hosté se dostanou do brejku, který pěknou střelou na zadní tyč zakončí PETR NOVOTNÝ 1:1.

Po této brance hra trochu upadne do průměru, za zmínku stojí jen střela Dominika se kterou si hostující golman výborně poradí. V závěru prvního poločasu trefí ještě Víťa Fous z přímého kopu břevno. Do kabin se jde za stavu 1:1.

Druhý poločas je pro diváky přeci jenom atraktivnější i když za začátku to tak nevypadá. do vedení mohou jít hosté. Hlavička Petra Kolmana po rohovém kopu jde těsně nad. Přichází ukázková akce po ose Dominik, Petr Horvát a v tutovce zakončující Milan Bažant pouze vypráší rukavice hostujícího golmana.

Začínáme kombinovat, další krásná akce po ose Tonda Jánský – Milan Bažant – Petr Horvát poslední jmenovaný však míří vedle. Petr to zkouší z dálky,a le jeho pokus si golman hostí pohlídá.

V 69. minutě už to konečně příjde. Tonda Jánský zahrává rohový kop, vletí do něj Pavel Špaček najde osamoceného VÍŤU FOUSE, který už nemá problém dopíchnout míč do sítě 2:1.

hosté se snaží, nám se však daří jejich náznaky eliminovat hned v zárodku. Hodně se bojuje, síly docházejí.  Nám se v tu dobu podaří získat dvoubrankový náskok.

Petr Horvát po kolmici zpracuje míč a pošle do tutovky DOMIKA KONFRŠTA, který opět technicky na zadní tyč zvyšuje na 3:1.

Hotovo však není. V 84. minutě se naší obraně vzepře PETR NOVOTNÝ a svou sólo akci s přehledem zakončí nad padajícího Filipa 3:2. Hosté cítí šanci. my však nechceme prohrát. V 89. minutě si balón z pravé strany najde JIŘÍ LEKNER pokryje si míč před obráncem a jeho oblouček zapadne do sítě 4:2.

Tímto výsledkem utkání končí. Závěrečný hvizd odšpuntuje velké oslavy, které trvají až do nočních hodin a skutečně stály zato.

4 - 2
Celkový čas

FK Dolní Podluží – TJ Dolní Habartice

A JE TO TADY!!!!! Vážení fanoušci. více jak v 70leté historii klubu získáváme první velkou zlatou medaili. Již dvě kola před koncem jsme si zajistili první místo v tabulce Okresní soutěže a to už nám nikdo nevezme.

První matchpiont jsme měli v neděli na hřišti Dolního Podluží, které předvádí dobrý fotbal a doma jsou jednou tak nebezpečnější. Nám se v Podluží příliš nedaří. Vždy jsme tu ztratili minimálně bod. Víra v obrovský úspěch však převážila misky vah na naší stranu jednoznačným způsobem. Klukům ten zápas sedl a už během prvního poločasu bylo cítit z jejich hry, že se blíží něco velkého. Druhý poločas to pouze potvrdil a tak po závěrečném hvizdu jsme si poprvé mohli vychutnat kolečko vítězů. Dočkali jsme se a pocity jsou úžasné. Pojďme se nyní podívat na gólové momenty utkání očima kapitána Víti Fouse.

FK Dolní Podluží – TJ Dolní Habartice 1:9 (1:4)

branky: Pavel Janoušek pk – Petr Horvát 3x, Jan Hanko 2x, Dominik Konfršt 2x, Vít Fous2x

Sestava FK D. Podluží : Smutný – Frolík, Janoušek, Modlisz, Jessl, Bartoš, Chalupa, Hejl (K), Mendel, Nesnídal, Bittner, Hurtig, Sivák, Šedivý, Shehda, Myšík

Sestava  TJ D. Habartice : Dubský – Vencl, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Sluka, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil  trenér: Míla Finkes

Rozhodčí: Rudolf Vaněk – Vladimír Andrla, Stanislav Foro                      diváků : 102

V úvodu utkání mají více ze hry domácí, a mají také svou první šanci, kterou však nedokáží využit. Na druhé straně je hned naše první šance gólová. Na standartní situaci Dominika si naskočí Petr Horvát sklepne hlavou míč před bránu, kde VÍT FOUS otevírá skóre utkání 0:1.

Pokračuje stejný obraz hry. Domácí se snaží hrát po stranách a na rychlé protiútoky. Ty se jim však nedaří.

Na druhé straně  se do stane ve vápně k zakončení JAN HANKO a dává nám dvoubrankový náskok.

Ve 34. minutě fauluje Michal Vencl  ve vápně domácího hráče a je z toho penalta. Filip jí kryje, ale po našem brzkém vběhnutí do vápna se penalta opakuje. PAVEL JANOUŠEK tentokrát nezaváhá 1:2.

Jenomže nám se daří a o čtyři minuty později si bereme dvoubrankový náskok zpět. Po centru zakončuje ve vápně osamocený JAN HANKO 1:3. Od této chvíle je utkání jasně v našich rukách a domácí již k ničemu nepustíme.

Ve 39. minutě přichází krásná kombinace po ose Lukáš, Víťa, Dominik a zakončující PETR HORVÁT zvyšuje na 1:4.

V poločase vystřídáme, nabádáme kluky, že ještě není hotovo, ale nebylo to potřeba.

Ve 48 minutě se dostane do samostatného úniku DOMINIK KONFRŠT a přehodí vyběhnuvšího golmana  domácích 1:5.

Během pěti minut je prakticky po zápase, PETR HORVÁT v 57 minutě přidává 6 branku a o dvě minuty později VÍT FOUS opět přehazuje vyběhnuvšího golmana  domácích a zvyšuje na 1:7.

V 66. minutě vyšle Jirka Lekner parádní přihrávkou do úniku PETRA HORVÁTA a ten se mám před golmanem nemýlí 1:8.

Poslední branku utkání střílí v 88 minutě DOMINIK KONFRŠT, který opět přehodí z velké dálky vyběhnuvšího golmana domácích 1:9.

Závěrečný hvizd ztvrzuje naší výhru a také historický úspěch pro celý klub. TJ DOLNÍ HABARTICE – VÍTĚZ OKRESNÍ SOUTĚŽE DĚČÍN 2022/23.

 

1 - 9
Celkový čas

TJ Dolní Habartice – FK Malšovice „B“

V 19. kole Okresní fotbalové soutěže zavítal do naší arény klub FK Malšovice „B“. Jediný klub, který nás v letošní sezóně dokázal připravit o body, což jsme doma rozhodně nechtěli opakovat. Ve velkém vedru se hrál hodně bojovný fotbal, který příliš krásy nepobral. Byl to spíše boj ve středu pole, dlouhé nákopy, spousta osobních soubojů, šancí pomálu. Nakonec jsme  zvítězili díky hattricku Petra Horváta, ale výkon měl spoustu ale. Každopádně tři body jsou doma a už nás pouze dva dělí od přepsání klubové historie.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK MALŠOVICE „B“ 3:0 (2:0)

branky: Petr Horvát 3x

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Finkes, Bažant, Pospíšil, Špaček – Jánský, Konfršt, Fous (K), Sluka – Horvát, Hanko ( Habler, Vlach, Hofírek, Lekner)

trenér: Míla Finkes

Sestava FK Malšovice „B“ – Přibáň – Ivan Pepich, Jakub Pepich, Plosza, Gacík, Němec, Dědič, Pytlík, Zápotocký (K), Žák, Neuberg (Jan Pepich, Havlík, Frič)

Rozhodčí: Jaroslav Kalvach – Martin Dvořák, Vladimír Boháč                                                 80 diváků

 

Úvod utkání je opatrný, žádný tým nechce udělat chybu a na pořádnou šanci se čeká. Urputný boj, spousta nepřesností z nichž se vymyká parádní rána PETRA HORVÁTA která znamená v 8. minutě naše vedení 1:0.

Oba kluby se snaží, více šancí máme přeci jenom my. Po přihrávce od Dominika se ve velké šanci ocitne Petr Horvát, golman hostí jeho pokus kryje. Hosté se do šancí příliš nedostávají, ale naši kluci jsou na tom podobně.

Ve 31. minutě příjde ukázková kombinace Dominik pošle krásnou přihrávku do vápna se kterou si PETR HORVÁT zkušeně poradí a levačkou nám dává dvoubrankový náskok.

O chvíli později,  může přidat třetí branku Antonín Vlach, který si navede míč do středu, ale bránu levačkou netrefí. Nepříliš pohledný první poločas končí.

V tom druhém nutno říci přebírají iniciativu hosté a hned z kraje půle nás po střele z vápna zachrání břevno. Na druhé straně vyrazí parádně střelu Petra Horváta hostující brankář. Hosté mají častěji míč na kopačkách a hrozí, našim klukům jakoby ve velkém vedru nešli nohy, naštěstí dozadu hrajeme parádně.

Čas ubíhá a vyjma několika závarů či zakončení mimo bránu se nic vážného neděje.

V 70. minutě však předvedeme pěknou akcí po ose Dominik, Honza Hanko narážečka na Petra Horváta, který vletí do vápna a po zemi do protipohybu golmana zvyšuje na 3:0.

Další střelu Petra z přímého kopu nadzvedne zeď a pozdrav Honzi Hanka zalepí ve svých rukavicích golman hostí, který se však nepříjemně zraní, a utkáníé dochytává s bolavým zadním stehenním svalem.

Na druhé straně musí krýt Filip ránu ze střední vzdálenosti a řádně za to kluků vynadá. Po rohovém kopu mají hosté další šanci, jejich hráč však místo zakončení hlavou volí složitý kop, který jde mimo, stejně jako další střela ze střední vzdálenosti.

Zápas se pomalu chýlí ke konci bez výraznějších šancí na obou stranách a tak si připisujeme hodně cenné vítězství.

 

3 - 0
Celkový čas
3 - 4
Celkový čas

TJ Dolní Habartice – FK Huntířov

17. kolo okresní soutěže dospělých bylo zahaleno do černé barvy. Zavzpomínali jsme na velkého kamaráda Láďu Havelku, který nás náhle opustil a také jemu bylo věnováno naše vítězství.

Vše začalo minutou ticha a velkým potleskem, poté začalo samotné utkání, které bylo prvních dvacet minut vcelku vyrovnané. Hráli jsme trpělivě a čekali na šanci. Úvodní branku jsme vstřelili ve 20 minutě a byl to ho dně silný impuls, jelikož jsme jich do poločasu přidali dalších pět. Druhý poločas už nebyl z naší strany tolik pečlivý. Soupeř vstřelil tři branky, což by se nám stávat nemělo, ale dalších 6 míčů skončilo v síti hostí. Zahráli si úplně všichni a myslím, že Láďa by byl na nás hrdý. Děkujeme všem, kteří jste mezi nás přišli zavzpomínat a bylo vás skutečně hodně.

TJ Dolní Habartice – FK Huntířov 12:3 (6:0)

branky: Jakub Hadrava 2x, Petr Horvát 2x, Antonín Vlach 2x, Martin Pudil, Vít Fous, Antonín Jánský, Jan Hanko, Ondřej Hofírek, Lukáš Pospíšil – Marián Pauko, Martin Bernat, Martin Brokeš

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Vencl, Finkes, Špaček, Pospíšil – Pudil, Fous (K), Bažant, Hadrava – Hanko, Horvát (Hofírek, Lekner, Vlach, Jánský)  trenér: Míla Finkes

 

Sestava FK Huntířov – Filip Linhart – Šverma, Brokeš, Bernat, Kaftan, Štěrba, Zdich, Jelínek, Pták, Václav Linhart Pova (K) (Černý, Pauko, Dostál, Kožár) trenér: Pavel Kožár

Rozhodčí: Ondřej Kadora, Stanislav Forro, Michal Šefčík                      diváků: 180

Úvod utkání je nervózní z obou stran, ani jedno mužstvo si nedá přesně míč a hra je rozháraná. První šanci mají hosté střela ze střední vzdálenosti končí těsně nad.

Nám se první hezká akce povede ve dvacáté minutě a hned je góĺová.  Milan Bažant vybojuje balón, vyšle Kubu Hadravu, který pošle parádní prudkou přihrávku na zadní tyč kde číhá MARTIN PUDIL a jdeme do vedení 1:0.

Tento gól z nás setřásl nervozitu a do soupeře jsme se zakousli. Druhý zásah přišel ve 26. minutě. Nepovedenou střelu Michala Vencla sklepl Petr Horvát proti noze VÍTI FOUSE a jeho rána byla ukázková 2:0.

Třetí branku může přidat  Půďa jeho rána jde však nad. Mrzet nás to však nemusí. Ve 36. minutě vyšle Petr Horvát na steč brány LUKAŠE POSPÍŠILA a ten tváří v tvář golmanu hostí nezaváhá 3:0.

O dvě minuty později zahráváme rohový kop. Víťa narazí Kubovi ten ve vápně najde ANTONÍNA VLACHA a ten z bezprostřední blízkosti zvyšuje na 4:0.

Soupeř se pouze brání a do šancí se nedostává. Pátý gól přidá ukázkově kopnutým přímákem  po faulu na Michala Vencla PETR HORVÁT 5:0.

Skóre prvního poločasu uzavře střelou z pokutového kopu JAKUB HADRAVA svým vůbec prvním gólem v našem dresu 6:0.

Druhý poločas začne naší šancí. Tonda Vlach po úniku najde zpětně Milana Bažanta, toho však hostující golman vychytá.

Ve 49. minutě se své první branky dočkají také kluci z Huntířova. Pokutový kop s přehledem promění MARIÁN PAUKO 6:1. Záhy musí Filip krýt sólo únik Mariana Pauka.

My však nechceme pouze zalézt a čekat na chyby soupeře a dále se tlačíme dopředu. V 57. minutě se dočkáme odměny to Milan Bažant připraví palebnou pozici pro PETRA HORVÁTA a ten křižnou ranou na zadní tyč zvyšuje na 7:1. V 60. minutě si vybere slabší chvilku hostující golman. Přímo z rohového kopu ho překvapí ANTONÍN JÁNSKÝ 8:1.

V 68. minutě přichází další úder. To se po rychlé Kubově souhře parádně trefí z hranice vápna JAN HANKO 9:1. V eufórii však zapomínáme na zadní vrátka, čehož využije MARTIN BERNAT k sólo uniku, který zakončí na prosto přesně 9:2. Už se tolik nesoustředíme na obranu a záhy nám další branku přidá MILAN BROKEŠ, který vymete všechny pavučiny ve Filipově bráně 9:3.

Zvýšit může Michal Vencl jeho tečovaná střela však končí na břevně.  Jubilejní desátou branku vstřelí JAKUB HADRAVA, který zaskočí golmana hostí střelou ze střední vzdálenosti 10:3.

Závěr utkání přetavíme v exhibici. Ondra Hofírek ukázkovou patičkou ve vápně osloví ANTONÍNA VLACHA a ten prostřelí hostujícího golmana 11:3.Jelikož jsme v klubu všichni kamarádi tak si kluci zopakují fajn spolupráci pouze si prohodí role a tečku za celým utkáním udělá ONDŘEJ HOFÍREK 12:3.

 

12 - 3
Celkový čas

FK Chřibská – TJ Dolní Habartice

V  dalším kole okresní fotbalové soutěže jsme zajížděli na půdu klubu FK Chřibská s vědomím, že domácí jsou hlavně doma neskutečně nebezpeční. Nepřidaly nám také absence několika hráčů. Úvod utkání byl naprosto katastrofální, kdy se soupeř dostal rychle do dvoubrankového vedení, naše reakce byla blesková, ale až do konce se hrál pro nezaujatého diváka parádní souboj. Nás hodně držel Filip. Soupeři lapil spoustu tutovek. Hrálo se až do konce naplno. Byli jsme šťastnějším týmem, ale před domácími klobouk dolů. Až naberou trochu zkušeností a začnou proměňovat šance, budou tabulkou hodně rychle stoupat vzhůru. Byl to pro nás nejtěžší zápas v sezóně a jsme moc rádi, že si domů vezeme neskutečně cenné tři body.

FK Chřibská – TJ Dolní Habartice 5:6 (3:4)

branky: Petr Pospíšil 3x, Samuel Škop, Petr Král – Petr Horvát 2x, Dominik Konfršt, Jiří Lekner, Jan Hanko, Ondřej Hofírek

Sestava FK Chřibská : Kříž Patrik – Vindyš, Nedvěd, Škop, Pospíšil, Makyš (K), Nepovím, Sovák, Petrik, Šamko, Baláž, Doležal, Andrla, Procházka, Grác, Kříž Petr,  Král

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Fous, Vencl, Pospíšil, Severín – Pudil, Vlach, Konfršt, Lekner – Horvát, Hanko  (Finkes, Hofírek) trenér Míla Finkes

Rozhodčí: Jan Habada – Jan Havran, Radek Procházka                    40 diváků

 

Úvod utkání byl pro nás jako z hororu a ve třetí minutě přišel první trest. SAMUEL ŠKOP utekl naší obraně, jeho střelu Filip vyrazí, bohužel naši kluci stojí na půlce a čekají co se bude dít a hráč soupeře má tak dost času si svou první neúspěšnou střelu dorazit do sítě 1:0.

Domácí jsou v laufu a v 8. minutě přichází další obrovská šance domácích, Filip však sólo únik hráče zlikviduje a jelikož toto varování nebereme vážně, uteče nám záhy PETR POSPÍŠIL a svůj sólo únik zakončí do šibenice 2:0

Dojde k prostřídání obrany a odpověď přichází brzy.

Ve 14. minutě napřáhne z dálky DOMINIK KONFRŠT a trochu nachytá domácího golmana na švestkách 2:1.

O minutu později je srovnáno, to si PETR HORVÁT narazí s Dominikem, první střelou trefí tyč, ale dorážka již míří do sítě 2:2.

Jsme ve velkém laufu a v 19. minutě obracíme výsledek. Míč jde po ose Petr Horvát, Dominik Konfršt, na jeho příhru si naběhne JIŘÍ LEKNER, udělá kličku golmanovi a posílá nás do vedení 2:3.

Naší parádní patnáctiminutovku ukončí po levé straně unikající Dominik Konfršt, přihrává napříč vápnem, kam si nabíhá JAN HANKO a dorazí míč do sítě 2:4.

Domácí se však nevzdají a bojují dále. Po další mega šanci zachrání Filipa břevno a o chvíli později vytáhne Filip nad břevno další šanci domácích.

Samostatné úniky směrem na Filipa pokračují další končí po zásahu Filipa na tyči. Míč do bezpečí odpraví Marek Finkes. V závěru poločasu se však domácí krásně prokombinují až přede Filipa, kterého propálí PETR POSPÍŠIL 3:4.

Tímto výsledkem končí první poločas. Ten druhý začne naopak naším mírným tlakem a souhra Dominika s Petrem funguje, Dominik krásně uvolní PETRA HORVÁTA a jeho křižná střela na zadní tyč nám vrací dvoubrankový náskok. 3:5.

Domácí však nechtějí prohrát a vrhají se do útoku a jenom jejich neschopnosti proměňovat tutovky nás drží ve vedení.

Pomalu se začala projevovat únava a domácí se hrnou do dalšího sólo úniku, Filip je opět na místě. Domácí se však tlačí dopředu a vytváří si tlak v našem vápně. Po jednom ze soubojů je správně nařízen pokutový kop.  Ten s přehledem promění PETR POSPÍŠIL a uzavírá svůj hattrick 4:5.

Ze hry se postupně vytrácí přesnost a je k vidění pouze několik nepřesných ran ze střední vzdálenosti.

V 76. minutě kdy domácí otevřou hru uteče po levé straně Lukáš Pospíšil naservíruje do vápna míč, který si najde ONDŘEJ HOFÍREK a dorazí ho do sítě 4:6.

Čekají nás těžké a dlouhé minuty, které si někdy zbytečnými kličkami uděláme ještě těžšími. Šanci definitivně rozhodnout má Dominik Konfršt v sólo úniku však míří těsně mimo. O chvíli později má tutovku na noze Víťa Fous, ani jeho pokus se mezi tři tyče nevejde a Dominikovu střelu o chvíli později kryje domácí golman.

V 84. minutě zahrávají domácí standartní situaci. Na hezky kroucený míč si naskočí PETR KRÁL a hlavou nádherně sníží na 5:6.

Jsou to nervy do konce domácí mohou srovnat, ale další sólo únik likviduje Filip.

Domácí už srovnat nestačí a nám padá ze srdce velký kámen, protože toto bylo pro nás zatím jednoznačně nejtěžší utkání  dosavadním průběhu soutěže.

5 - 6
Celkový čas