3 - 5
Celkový čas

Report

V neděli dopoledne jsme se v rámci 1. kola okresní soutěže střetli s „Béčkem“ Malšovic na jeho půdě.

Po téměř půl roce se odehrál mistrovský zápas, kluby prošly jistými změnami, takže sílu soupeře jsme nedokázali odhadnout.

První poločas byl od nás dosti nervózní, nedokázali jsme proměnit několik obrovských šancí a domácí nás školili v efektivitě, když ze dvou šancí vstřelili dvě branky a tak se do kabin šlo za stavu 2:2. Úvod druhé půle patřil nám, když jsme dokázali odskočit na rozdíl tří branek. Soupeř krátce před konce snížil a držel na přikované na vlastní polovině, ale branku již nevstřelil a tak si vezeme hodně cenné tři body.

Pojďme  se podívat podrobněji na zápas očima kapitána Víti Fouse!

FK Malšovice „B“ – TJ Dolní Habartice 3:5 (2:2)

branky: Pavel Juřička, Petr Němec, Matěj Ledvinka – Vit Fous 2x, Martin Pudil 2x, Petr Horvát

sestava Malšovic: Přibáň – Bednář, Suda, Pepich Ivan, Janda, Pepich Jakub, Kuncl (K), Dědič, Ledvinka, Juřička, Hanus, Logaj, Němec, Pešťák,  Kubeš, Frič

sestava D.H.: Dubský – Bambas, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Pospíšil, Horvát, Konfršt, Vencl, Vlach, Pudil. Mysliveček, Gaži, Hadrava, Severín

rozhodčí: Martin Truskavec – Stanislav Forro, Jan Růžička

Začátek byl od nás dost nervózní, nehráli jsme svoji hru a domácí nás přehrávali ve středu pole.

Z druhého rohu domácích padla ve 30. minutě první branka – 1:0.

Snažíme se útočit a uklidnit se. Ve 35. minutě Kuba Hadrava přihrává před branku, tu zbrzdi obránce a Víťa Fous podél brankáře vyrovnává – 1:1. Na chvíli přebíráme zapas do našich rukou a Kuba Hadrava krásnou přihrávkou nachází Petra Horváta – 1:2.

Hned z následující akce domácí vybojují standardní situaci na hranici pokutového území a z přímého kopu krásně vyrovnávají – 2:2.

V poločase jsme si vysvětlili co a jak je potřeba a bylo to znát. Držíme balon a kombinujeme. Ve 49. minutě Petr Horvát jde sám na golmana, ale jen ho trefuje. Martin Pudil pak již jen uklidí míč do branky – 2:3.

Za par minut podobná situace, Petr Horvát se ale v tu chvíli rozhodne pro přihrávku přes cele malé vápno a Martin Pudil opět uklízí do branky – 2:4.

Pokračujeme v tlaku, máme šance a soupeře moc neopouštíme do hry. V 65. minutě vybojujeme standardní situaci u rohového praporku, Dominik Konfršt pošle balon před branku a domácí se ho snaží odkopnout. Podaří se jim ho ale jen posunout k Viťovi Fousovi a ten ho uklidí po zemi k tyči – 2:5.

Zapas již vypadá rozhodnutý, ale zdání klame. Soupeř se v 78. minutě dostane ke snížení pěknou akci a posledních 15 minut nás pak zatlačí před vlastní branku. Vypravuje si několik šanci, které chytá Filip Dubský nebo konci střelou mimo.

V příští kole hostíme na domácí půdě v sobotu 16. 4. 2022 od 13:00 hodin klub FK Česká Kamenice „B“, kterému máme co vracet. Těšíme se na Vaší návštěvu

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž
10. 4. 2022 10:00 Okresní soutěž dospělých

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
FK Malšovice „B“213Prohra
TJ Dolní Habartice235Výhra