2 - 2
Celkový čas

Report

Zápas dvou rozdílných poločasů. Tak by se dal nazvat průběh včerejšího utkání v Malšovicích. První poločas byl z naší strany dobrý, v tom druhém jsme vyklidili pozice. Zápas ovlivnilo hned několik faktorů. Bohužel co nás nejvíce mrzí je nedodržení životosprávy před takto důležitým utkáním. Druhý je fakt, že jsme v první půli měli místo jedné penalty kopat hned tři. Chyběli nám stopeři a během utkání musel odstoupit i alternativní stoper Petr Sluka. Druhý poločas patřil domácím a upřímně můžeme být za bod rádi. Na druhou stranu by nás taková facka mohla trochu varovat, že to nebude tak jednoduché a nikdo nám zadarmo nic nedá. Nic hrozného se však neděje zůstáváme v čele tabulky a máme vše ve svých rukách. S trenérem klukům věříme, že se nám společný cíl podaří naplnit, i když to bude hodně těžké. Pojďme se již podívat jak to v sobotu vypadalo.

FK Malšovice „B“ – TJ Dolní Habartice 2:2 (0:2) (pk 4:3)

Branky: Petr Němec, Václav Kuncl Pk – Petr Horvát, Dominik Konfršt

Sestava Mal.: Příbáň – Záptotocký, Ivan Pepich, Trča, Logaj, Gacík Kuncl (K), Dědič, Ledvinka, Myško, Pytlík ( Jakub Pepich, Popčák, Pilař, Němec, Dornbach)

Sestava TJ D.H.: Dubský – Sluka, Špaček, Bažant, Pospíšil – Janský, Fous (K) Hadrava, Pudil – Horvát, Konfršt  ( Hofírek, Hanko, Ferko, Lekner, Vlach)

trenér: Míla Finkes

Rozhodčí : Josef Hýbl – Vladimír Andrla, Bohuslav Jachimstál                                        Diváků: 40

 

Úvodní šanci utkání si připisují domácí, kdy vedou útok po naší levé straně, přihrávka na osamoceného spoluhráče, kterého v tutovce vychytá Filip. Po této šanci pomalu přebíráme otěže zápasu a přichází první sporný moment. Petr Horvát si ve vápně píchne balón a dva domácí hráči do něj zajedou. Cvakne to tak, že to museli slyšet až na Sněžníku, penalta se však nekope. Není třeba říkat jaké reakce to vyvodilo. Tohoto rozladění využijí domácí k další obrovské šanci, když se po pravé straně prožene do tutovky hráč domácích, kterého opět vychytá Filip. Srovnáme se a začínáme mít mírně navrch. Přichází další penaltový moment. Po krásné akci po naší levé straně přeneseme míč napříč vápnem, kdy Dominikovu střelu mířící do brány úmyslně vysunutým loktem odvrátí obránce domácích další penalta. Hlavní rozhodčí měl prý zakrytý výhled, ale AR2 to měl jako na talíři. Nepochopitelně se nepochopitelně  penalta nepíská  místo červené karty pro domácího hráče je z toho opět pouze  mela ve které padají jak ostrá slova, tak i karty. Po uklidnění situace na soupeře zatlačíme.

V 16. minutě Tonda Janský prostrčí do vápna míč na PETRA HORVÁTA a ten podél golmana otevře skóre utkání 0:1. Domácí také hrozí mají několik rohů a po další akci a tečované střele skončí míč na tyči Filipovi brány.

Ve 40. minutě je ve vápně faulován Tonda Vlach, tentokrát se pokutový kop už zahrává a DOMINIK KONFRŠT nám dává dvoubrankový náskok. Škoda, že jsme v závěru poločasu nevyužili některý z našich rohů. Do kabin tak jdeme s dvoubrankovým náskokem.

Do druhého poločasu jdeme s cílem zlomit odpor domácích třetím gólem. Bohužel stane se pravý opak. Domácí cítí šanci, a ve 49. minutě se dočkají snížení, po nedůrazném odkopu naší obrany propálí ve vápně vše co mu stojí v cestě PETR NĚMEC 1:2. Tento gól domácí nabudí a začnou nás jasně přehrávat. Vytěží z tlaku spoustu rohů, které však Filip s přehledem vyráží či stahuje. Naši kluci se však více než hře věnují rozhodčímu, po dalším ostrém faulu domácích inkasuje za protesty Petr Horvát žlutou kartu a jde raději ze hřiště v obavách, že by utkání nedohrál. Nemyslitelné. Další pohroma se na nás řítí když po ráně míčem do hlavy musí odstoupit Petr Sluka a na stopera se stáhnout záložníci.

Naděje domácích stoupnou v 70, minutě kdy po faulu obrany domácí kopou pokutový kop, ten byl jasný a Václav Kuncl vyrovnává. 2:2

Někteří naši hráči jsou po pátku unaveni a je to bohužel vidět. Domácí druhý poločas jasně ovládnou. Naši kluci ve druhé půli bránu domácích téměř neohrozí za zmínku stojí pouze střela Víti Fouse mimo  a spolupráce Dominika Konfršta s Kubou Hadravou má slabé zakončení.

Zápas dohráváme trochu nepochopitelně ne s nejsilnější sestavou. doslova trneme, zda domácí nepromění některý ze svých rohů, čí se jim nezdaří nějaký brejk. Nestalo se a tak utkání končí po 90 minutách 2:2

O vítězi rozhodnou pokutové kopy. Filip hned první chytí a na další dvě si sáhne. Bohužel ve čtvrté a páté sérii nejsme úspěšní a tak si bod navíc připisují domácí.

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
9. 10. 2022 13:02 Okresní soutěž dospělých 2022/23

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
FK Malšovice „B“022Výhra
TJ Dolní Habartice022Prohra