5 - 0
Celkový čas

Report

V rámci okresní fotbalové soutěže jsme se podruhé za sebou představili na domácí půdě. Naším soupeřem byl klub FK Bynovec, proti kterému se nám dlouhodobě daří. Nikoho však nemůžeme podcenit, Bynovec u nás odehrál jedno z těch lepších utkání. Bojoval, a jeho mladý tým má určitě perspektivu do budoucna. Nás těší hlavně čisté konto, pořád však máme okénka v obraně na kterých musíme zapracovat a také je potřeba začít proměňovat tutové šance. V závěru utkání jsme několikrát trefili konstrukci brány a hosty také podržel výbornými zákroky brankář.

Pojďme se již podívat jak to v neděli vypadalo.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK BYNOVEC 5:0 (3:0)

branky: Antonín Vlach 2x, Dominik Konfršt 2x, Jiří Lekner

sestava D.H.: Dubský – Sluka, Bažant, Pospíšil, Špaček, Fous (K), Konfršt, Jánský, Vlach, Horvát , Hadrava ( Mysliveček, Gaži, Lekner, Ferko)

trenér : Miloslav Finkes

Sestava Byn.: Endlicher – Štěpnička, Matějka, Jelínek, Severín, Buriánek, Závěšický, Štefl, Šintál, Pekárna (K), Trojan ( Janda, Miškolci, Znamenáček, Veselý, Zahradník)

Trenér: Jan Matějka

Rozhodčí: Pavel Hrubý, Bohuslav Jachimstál, Zdeněk Severín                                                80 diváků

Hned v úvodní minutě se hrneme do útoku a bohužel dochází k prvnímu negativnímu momentu. Po přihrávce Dominika se na hranici vápna snaží zakončit Kuba Hadrava. Je před zraky rozhodčího evidentně faulován minimálně za žlutou kartu. K velkému překvapení všech se nepíská ani faul. Tento moment jakoby poznamenal nepovedený výkon hlavního rozhodčího. Kuba utkání bohužel pro zranění nedohraje.

Nadále se však tlačíme dopředu a přináší to záhy své ovoce. Dominik Konfršt najde krásnou průnikovkou  ANTONÍNA VLACHA, který pošle míč s přehledem po zemi za záda golmana hostí. 1:0.

Pokračujeme v tlaku střela Petra Horváta jde nad. Centr Dominika Konfršta si málem srazí do brány hráč hostí.

Ukázková akce přichází ve dvacáté minutě. Kuba Hadrava vysune Petra Horváta, ten pošle míč do vápna, kam zabíhá ANTONÍN VLACH a s dorážkou téměř do prázdné brány zvyšuje na 2:0.

O chvíli později zatáhne míč Tonda Vlach najde Petra ten však na míč nedosáhne, dostane se k němu Víťa Fous a trefí pouze vyběhnuvšího golmana. Závar pokračuje. Míč se dostane k Tondovi Vlachovi, kterého opět vychytá brankář hostí.

V další tutovce se ocitne tváří v tvář golmanu hostí Jirka Lekner, místo zakončení však hledá Petra Horváta, který podklouzne a šance je pryč.

Hosté se dostanou do útoku spíše sporadicky, a pro Filipa z toho žádné nebezpečí nehrozí.

Ve 44.  minutě zahráváme přímý volný kop z hranice šestnáctky, který promění střelou na zadní tyč Dominik Konfršt a uzavírá skóre prvního poločasu na 3:0.

Na druhý poločas se však mezi 46- 75 minutou vůbec nedá koukat, hraje se bez šancí, spousta osobních soubojů, rozhodčí hru kouskuje, bez citu ponechání výhody no strašná podívaná, ze které bolely oči.

Úderem 76. minuty trochu prostřídáme a sevřeme soupeře do kleští.

Po úniku po pravé straně napálí Tonda Vlach břevno. V další šanci se po závaru ve vápně hostí dostane k míči Petr Horvát a pro změnu napálí tyč.

V 79. minutě přetáhne Petr Horvát centr na JIŘÍHO LEKNERA, který složitým kopem přehodí golmana hostí 4:0.

Své šance mají také hosté střela ze střední vzdálenosti jde nad a po chybě naší obrany se sám řítí hráč soupeře na Filipa, naštěstí bránu přestřelí. Další náznaky hostí dokáže eliminovat naše obrana  a tak se pouštíme do útočení. Jirka Lekner svým lobem bránu těsně přehodí. Tonda Vlach v samostatném úniku trefí vyběhnuvšího golmana, Víťa Fous tváří v tvář golmanu hostí také neuspěje a v další šanci osamocený Dominik Konfršt v další tutovce trefí břevno. No je to neskutečné co dokážeme zahodit.

V 90. minutě však DOMINIK KONFRŠT napřáhne ze střední vzdálenosti a míří přesně 5:0. Po tomto zákroku se nepříjemně zranil golman hostí. Držíme palce ať je vše brzy v pořádku.

Utkání končí. Děkujeme všem za podporu. Jste úžasní.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
29. 8. 2022 13:46 Okresní soutěž dospělých 2022/23

Hřiště

Dolní Habartice

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
TJ Dolní Habartice325Výhra
FK Bynovec000

TJ Dolní Habartice

1Filip Dubský Brankář
3Jiří Lekner Záložník
4Pavel Špaček Obránce
5Marek Finkes Obránce
6Vít Fous Záložník
7Milan Bažant Obránce
8Antonín Jánský Záložník
9Petr Sluka Záložník
10Lukáš Pospíšil Obránce
11Petr Horvát Útočník
12Ondřej Hofírek Záložník
13Dominik Konfršt Záložník
14Michal Vencl Obránce
15Antonín Vlach Útočník
16Martin Pudil Záložník
17Václav Mysliveček Útočník
18Josef Gaži Obránce
19Jakub Hadrava Záložník
20Zdeněk Severín Obránce
22Jakub Veselý Brankář