5 - 0
Celkový čas

Report

V 9. kole Okresní soutěže zavítal do naší arény klub z Dolního Podluží. Náš úkol byl jasný. Zapomenout na nepovedený druhý poločas v Malšovicích a vrátit se na vítěznou vlnu. To se povedlo, náš výkon měl však spoustu ALE. Prvním faktem bylo, že soupeř přijel pouze v devíti hráčích. Samozřejmě, že klukům do hlavy dostalo, že se nemůže nic stát a výkon podle toho vypadal. Kluci z Podluží však nehodlali bránit a několikrát nám zatopili. Jejich rychlost i chuť pro zápas byla neskutečná a Filip si musel čisté konto opravdu zasloužit. Nám vázla komunikace, odskakoval míč no prostě bída. Těžko říci zda by byl obraz jiný kdyby soupeř přijel s jedenácti lidmi.  Musíme klukům z Podluží zatleskat. S výsledkem jsme spokojeni s předvedenou hrou však příliš ne. Příští týden nás čeká derby. Věřím, že se na něj dobře připravíme.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK DOLNÍ PODLUŽÍ 5:0 (3:0))

branky: Petr Horvát 2x, Milan Bažant, Vít Fous, Jan Hanko

sestava D.H.: Dubský – Vencl, Finkes, Špaček, Pospíšil – Fous (K), Hadrava, Pudil, Lekner – Horvát, Vlach ( Bažant, Hanko, Hofírek)

trenér: Míla Finkes

sestava D.P.: Bukáček – Frolík Smutný (K), Šírek, Hurtig, Janoušek, Modlisz, Jessl, Chalupa

rozhodčí: Jaroslav Kalvach – Ondřej Kadora, Radek Procházka                                   50 diváků

Úvod z naší strany byl vlažný a překvapivě se hrálo více na naší obranné polovině. Kluci z Podluží svou rychlostí dělali našim hráčům potíže a jejich náznaky šancí nebyly vůbec špatné.

První navštívenku z naší strany dostane golman hostí od Petra Horváta. Jeho střela jde však nad. Pomalu máme mírnou převahu bohužel nám vázne rozehrávka a některé nadějné akce nevyřešíme dobře.

Ve 13.  minutě si však vezme míč do svého držení Lukáš Pospíšil zatáhne míč po levé straně, centrem najde PETRA HORVÁTA, který nastaví nohu a pošle míč do protipohybu hostujícího golmana. 1:0.

Tento gól však soupeře nezlomí. O chvíli později vymotá útočník hostí tři naše hráče. Vletí do vápna kde je atakován, penalta se dala pískat. Toto varování nebereme vážně. O chvíli později  přijde  rychlý kontr hostí, průnik do vápna a tutovku hostujícího útočníka musí krýt Filip.

Na druhé straně se rozhodne zaútočit Michal Vencl, jeho střela skončí na tyči a dorážka Ondry Hofírka do prázdné brány je ofsajdová.

Ve 25. minutě vysune Petr Horvát kolmicí Milana Bažanta, u míče se zdá bude rychleji golman hostí, bohužel pro něj míč netrefí a MILAN BAŽANT, který nepřestane balón sledovat nemá problém trefit prázdnou bránu 2:0.

Přeci jenom se více dostáváme dohry. Rohový kop Tondy Vlacha pošle Lukáš Pospíšil nad bránu. O chvíli později po Filipově nákopu se o zakončení dostane Petr Horvát, jeho střelu však golman hostí hokejovým způsobem kryje.

Na druhé straně dojde k nedorozumění mezi Markem a Filipem. Filip naštěstí na poslední chvíli před dobíhajícím útočníkem hostí míč nohou zalepí.

Ve 40. minutě si na autové vhazování počká JAN HANKO vletí s míčem do vápna a s přehledem zakončí nad padajícího golmana 3:0.

Tímto výsledkem končí první poločas.

Pokud si někdo myslel, že to hosté zabalí, šeredně se mýlil. Fotbal ty kluky vyloženě baví. Povzbuzovali se makali. No prostě paráda. Naší první akci ve druhé půli vede Kuba Hadrava, Honza Hanko však trefí pouze golmana hostí. Na druhé straně dochází k několika rohovým kopům za sebou naštěstí všechny odvrátíme.

Mega tutovku mají kluci z Podluží po dalším rohu. Hlavičku hráče hostí reflexivně vyrazí Filip a musí rychle na zem, aby zlikvidoval také dorážku. S tou další mu pomůže obrana a čtvrtý pokus během několika vteřin musí krýt Filip. Následně míč odkopneme do zámezí.

Na druhé straně předvedou pěknou akci Tonda Vlach s Petrem Horvátem. Střela druhého jmenovaného skončí na tyči.

V 64. minutě si vezme míč do své zprávy Kuba Hadrava, pošle do vápna nadýchaný centr, Který hlavou usměrní za záda soupeře PETR HORVÁT 4:0.

Na druhé straně to zkouší hosté z přímého kopu. Ten jde však nad a po dalším rohu hlavičkuje hráč hostí těsně mimo.

V 72. minutě si Petr Horvát počká na náběh VÍTI FOUSE, který si ve vápně zkušeně počká na pohyb golmana a podél něj pošle míč za jeho záda 5:0.

Závěr utkání už je bez šancí. Několik zablokovaných střel na obou stranách, ale nic víc. Utkání tak končí naším vítězstvím. kluků z Podluží však musíme zatleskat.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
15. 10. 2022 11:30 Okresní soutěž dospělých 2022/23

Hřiště

Dolní Habartice

Výsledky

KlubGólyVýsledek
TJ Dolní Habartice5Výhra
FK Dolní Podluží0