6 - 2
Celkový čas

Report

V sobotu jsme v rámci 6. kola okresní soutěže přivítali na domácí půdě nepříjemného soupeře FK Dolní Podluží. Všechny zápasy proti tomuto týmu skončily remízou, a my jsme moc toužili tuto sérii změnit, což se povedlo. První poločas byl hodně vyrovnaný, ve druhém už jsme dokázali svou sílu a bojovného soupeře soupeře jsme udolali. Zápas to byl tvrdý, místy až moc a bohužel nebylo daleko ke zranění hráčů. Karate skok hostujícího hráče oběma nohama napřed  nebyl oceněn jako faul, Dominik jen tak tak uskočil, pokud by byl trefen měl by po sezóně. Bohužel mrzí nás to, že hráč soupeře dobře věděl co dělá. Toto na hřišti vážně nechceme vidět. Pokud se hráči uchýlí k takovým zákrokům nemá na hřišti co dělat. Naštěstí se nikomu nic nestalo a my jsme soupeře potrestali nejlepším možným způsobem a to naší výhrou. Soupeř má mladé běhavé mužstvo, hodně nás napadali, byl to zatím nejtěžší soupeř jakého jsme letos v soutěži  potkali.

Pojďme se nyní podívat jak to v sobotu vypadalo.

TJ Dolní Habartice – FK Dolní Podluží 6:2 (3:2)

branky: 4: Pavel špaček, 33: Tonda Vlach, 37: Dominik Konfršt, 59: Petr Horvát, 84,88: Martin Pudil – 31: Petr Chalupa, 36: Pavel Janoušek

sestava D.H.: Dubský – Bambas, Finkes, Pospíšil, Bažant – Špaček, Fous, Konfršt, Vlach, Jánský – Horvát

střídali: Lekner, Mysliveček, Pudil, Hofírek

trenér: Míla Finkes

sestava D.P.: Hoffmann – Šírek, Bukáček, Janoušek, Jessl, Chalupa, Bár, Kaško, Hurtig, Zamrzla, Modlisz

střídal: Hampl, Červinka, Mazač, Vlček

rozhodčí: Martin Pilecký, Radek Procházka, Tomáš Křeček       80 diváků

Úvod utkání nám vyšel na výbornou. Tonda Vlach nejprve bodlem mine bránu hostí, ve 4. minutě už se radujeme. Tonda Jánský z levé strany parádně nacentroval, na zadní tyči si naskočil PAVEL ŠPAČEK a hlavou nás posílá do vedení 1:0.

O chvíli později to zkouší Dominik Konfršt, jeho ránu však golman hostí kryje. Zápas máme pod kontrolou, bohužel ve 31. minutě vyrobíme neskutečnou minelu, hráč hostí svým důrazem vybojuje míč a předkládá ho úplně volnému PETRU CHALUPOVI, který s přehledem srovnává 1:1.

Naší obrovskou zbraní jsou reakce na inkasované branky. Hned o dvě minuty později, vyrobí hrubku obrana hostí, kdy jejich hráč namaže TONDOVI VLACHOVI a ten napálí míč do sítě 2:1.

Hra je hodně neurovnaná a ani v obraně se nám příliš nedaří. Ve 36. minutě opět vyrobíme nesmyslnou hrubku a PAVEL JANOUŠEK jí nekompromisně trestá 2:2.

Rozháranou část zápasu ukončí opět naše  blesková reakce. DOMINIK KONFRŠT se svou rychlostí dostane před obranu soupeře a střelou na zadní tyč nám vrací vedení 3:2.

Na začátku druhé půle je naše obrana opět v nedbalkách, tutovka hostí jde však naštěstí mimo. Prostřídáváme sestavu, a je to znát. Potřebujeme však uklidňující gól, který přichází v 59. minutě. PETR HORVÁT se rozpomene na svá mladá léta, když si udělal z obránců slalomové tyče a svou akci s přehledem zakončil 4:2

Záhy má po chybě obrany další šanci Dominik, tentokrát však na golmana soupeře nevyzraje, a ani Petrovi střely cíl nenajdou.

V 60. minutě se po další chybě dostane do šance Tonda Vlach, je atakován šlapákem od hostujícího obránce, ten se však klátí k zemi a je  pískán faul Tondoví, což se divákům za bránou vůbec nelíbí.

Hosté jak už jsem zmínil hráli tvrdě, pocítil to jak Tomáš Bambas, tak Lukáš Pospíšil.

Po té se dostane do dvou šancí Tonda Vlach, nejprve hlavou zády k brance hlavičkuje do náruče golman a o chvíli později jeho rána jenom těsně mine bránu hostí.

Nadále soupeře tlačíme a v závěru nám dvakrát vyjde spolupráce Dominika as Martinem Pudilem.

V 84. minutě Dominik zatáhne míč a najde před bránou MARTINA PUDILA  jeho šmudla se doslova dokutálí za brankovou čáru 5:2.

V 88. minutě se opět ukáže Domink, který se dostane přes tři hráče hostí, kteří se ho neúspěšně snaží dostat na zem a předloží míč opět MARTINU PUDILOVI, který dává šestou branku a uzavírá stav zápasu na konečných 6:2.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
25. 9. 2021 12:00 Okresní soutěž dospělých 2021/22

Hřiště

Dolní Habartice

Výsledky

KlubGólyVýsledek
TJ Dolní Habartice6Výhra
FK Dolní Podluží2Prohra