10 - 2
Celkový čas

Report

V závěrečném kole Okresní fotbalové soutěže jsme v domácí aréně přivítali celek Františkova. Sezónu jsme chtěli zakončit výhrou a poděkovat našim věrným fanouškům, což se nakonec stalo. Zápas se hrál za úmorného vedra. Situace i postavení v tabulce nám velelo vyhrát. Prvních 30 minut to tak však vůbec nevypadalo Františkov hodně bojoval, ale postupně mu docházely síly a od zmiňované třicáté minuty už na hřišti bylo pouze jedno mužstvo. Skóre se nakonec zastavilo na čísle deset, takže závěr sezóny se povedl.

Petr Horvát dostal před utkáním z rukou pana rozhodčího Jachimstála pohár pro nejlepšího střelce naší soutěže, další skvělý milník, je to, že jsme celou soutěž projeli bez červené karty a ani za žluté karty nás nečekala pokuta. Skvělé. Můžeme se chlubit také nejlepší obranou v soutěži, bohužel ten vysněný cíl se nám nepodařilo naplnit. Vždy se pře nás někdo dostal, ať to byl v minulosti Starý Šachov, Březiny a nyní Vilémov. Není nám souzeno. Přesto bychom chtěli hrát v příštím ročníku vyšší soutěž tak uvidíme zda se nám to podaří.

Nyní se už pojďme podívat jak vypadal včerejší duel proti Františkovu.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK FRANTIŠKOV 10:2 (4:2)

branky: Horvát Petr 3x, Vlach Antonín 2x, Bažant Milan, Pudil Martin, Fous Vít, Hanko Jan, Pospíšil Lukáš – Logaj David 2x

sestava D.H.: Dubský – Bambas, Vencl, Lekner, Pospíšil – Fous (K), Bažant, Konfršt, Pudil – Vlach, Horvát   – Mysliveček, Hofírek, Hanko

trenér: Míla Finkes

sestava Fr.: Martinec – Matulka, Logaj Muller, Škoda, Šustek, Zuček, Kuchař Jiří (K), Škába, Miksch, Velebný – Svoboda, Tomiška, Blata Medulán, Kuchař Karel

Rozhodčí: Jachimstál Bohuslav – Habada Jan, Severín Zdeněk                                                         60 diváků

 

Úvod utkání vyšel lépe hostím, kteří nás slušně překvapili a hned jejich první šanci musí na dvakrát krýt Filip. Na druhé straně se dostane do obrovské šance Petr Horvát, v tváří v tvář golmanu hostí však trefí pouze jeho náruč.

Přichází trest. V 8. minutě rozehrává soupeř přímý kop, centr na zadní tyč vrátí hráč hostí před bránu, kde je úplně volný DAVID LOGAJ a nezaváhá 0:1.

Bohužel nadále hoříme a soupeř těží z momentu překvapení. Hned po úvodním góle příjde další ostrý centr a dorážka, kterou zlikviduje Filip, stejně tak další střelu ze střední vzdálenosti.

Ve 13. minutě je však vyrovnáno JAN HANKO si krásně naběhne na průnikovku od Dominika Konfršta  a střelou pod břevno vyrovnává 1:1.

O pět minut později už jdeme do vedení. Honza Hanko skvěle napadá, najde VÍŤU FOUSE, který technickou ranou na zadní tyč otáčí skóre utkání 2:1.

O 3 minuty později podniknou hosté rychlý kontr Michal Vencl  čistě ve vápně odebere soupeři balón. Rozhodčí však píská pokutový kop, marné jsou naše protesty i vysvětlování pomezního. Bohužel penalty ze středového kruhu by se prostě pískat neměly. Rozhodčí na tu dálku nemůže situaci správně posoudit. K penaltě se postaví DAVID LOGAJ a střelou doprostřed brány vyrovnává 2:2.

Tento gól nás však zdravě vyhecuje a soupeře začínáme jasně přehrávat.

Ve 31. minutě si u rohového kopu dvakrát vymění balón Tonda Vlach a Lukáš Pospíšil. Druhý jmenovaný pošle ukázkový centr na který si naskočí MILAN BAŽANT a hlavou nás posílá do vedení 3:2.

O minutu později přichází další parádní akce Petr Horvát skvělou přihrávkou uvolní Milana Bažanta, ten zatáhne míč a zpětně ho pošle na malé vápno kde čeká osamocený ANTONŃ VLACH, který má lehkou úlohu. 4:2.

V závěru prvního poločasu se odstane do dvou šancí Václav Mysliveček, jeho první střelu obrana jen taktak zablokuje, druhá jde těsně mimo. Rána Tondy Vlacha o chvíli později zazvoní na tyč a tak se do kabin za stavu 4:2.

Druhý poločas pokračuje tam, kde skončil ten první. Hned na začátku si vezme míč ANTONÍN VLACH, obejde dva hráče, střela na zadní tyč a vedeme 5:2.

V 50. minutě vybídne Tonda Vlach do tutovky Petra Horváta, ten však těsně mine bránu. aktivní Tonda Vlach o chvíli později nabije Lukáši Pospíšilovi, ten míří mimo.

O pár minut později už se však radujeme. Dlouhý aut Tomáše Bambase prolítne pokutovým územím a přistane na hlavě PETRA HORVÁTA a je to 6:2. Tento gól Petrovi zachutnal. Krátce po svém prvním góle napřáhl z hranice vápna a jeho projektil zastavila až síť 7:2.

Osmou branku může přidat Honza Hanko, jeho střela však zazvonila pouze na břevno brány hostí. V další šanci vybídne Víťa Fous ke skórování Milana Bažanta, tomu však míč těsně u nohy skočí a střela jde vysoko nad.

V osmé brance má prsty Venca Mysliveček, který vymíchal na vápně několik obránců, poslal do vápna krásný míč do kterého vletěl MARTIN PUDIL a tvrdou bombou zvyšuje na 8:2.

Střílet ze střední vzdálenosti se našim klukům líbí, ještě ano nedozní oslavy 8 gólu a PETR HORVÁT další bombou z poza vápna zvyšuje na 9:2.

Skóre utkání uzavíráme v 78. minutě, kdy Tomáš Bambas najde krásnou přihrávkou LUKÁŠE POSPÍŠILA, který další nekompromisní ranou uzavírá skóre na konečných 10:2.

Sezóna 2021-22 je minulostí. Moc Vám všem děkujeme za podporu, Jste úžasní. Těšíme se na Vás při dalších utkání či akcích našeho klubu.

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
18. 6. 2022 13:00 Okresní soutěž dospělých 2021/22

Hřiště

Dolní Habartice

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGólyVýsledek
TJ Dolní Habartice4610Výhra
FK Františkov202

TJ Dolní Habartice

1Filip Dubský Brankář
2Tomáš Bambas Obránce
3Jiří Lekner Záložník
4Pavel Špaček Obránce
5Marek Finkes Obránce
6Vít Fous Záložník
7Milan Bažant Obránce
8Antonín Jánský Záložník
9Petr Sluka Záložník
10Lukáš Pospíšil Obránce
11Petr Horvát Útočník
12Ondřej Hofírek Záložník
13Dominik Konfršt Záložník
14Michal Vencl Obránce
15Antonín Vlach Útočník
16Martin Pudil Záložník
17Václav Mysliveček Útočník
18Josef Gaži Obránce
19Jakub Hadrava Záložník
20Zdeněk Severín Obránce
22Jakub Veselý Brankář
18Jan Hanko Záložník