12 - 3
Celkový čas

Report

17. kolo okresní soutěže dospělých bylo zahaleno do černé barvy. Zavzpomínali jsme na velkého kamaráda Láďu Havelku, který nás náhle opustil a také jemu bylo věnováno naše vítězství.

Vše začalo minutou ticha a velkým potleskem, poté začalo samotné utkání, které bylo prvních dvacet minut vcelku vyrovnané. Hráli jsme trpělivě a čekali na šanci. Úvodní branku jsme vstřelili ve 20 minutě a byl to ho dně silný impuls, jelikož jsme jich do poločasu přidali dalších pět. Druhý poločas už nebyl z naší strany tolik pečlivý. Soupeř vstřelil tři branky, což by se nám stávat nemělo, ale dalších 6 míčů skončilo v síti hostí. Zahráli si úplně všichni a myslím, že Láďa by byl na nás hrdý. Děkujeme všem, kteří jste mezi nás přišli zavzpomínat a bylo vás skutečně hodně.

TJ Dolní Habartice – FK Huntířov 12:3 (6:0)

branky: Jakub Hadrava 2x, Petr Horvát 2x, Antonín Vlach 2x, Martin Pudil, Vít Fous, Antonín Jánský, Jan Hanko, Ondřej Hofírek, Lukáš Pospíšil – Marián Pauko, Martin Bernat, Martin Brokeš

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Vencl, Finkes, Špaček, Pospíšil – Pudil, Fous (K), Bažant, Hadrava – Hanko, Horvát (Hofírek, Lekner, Vlach, Jánský)  trenér: Míla Finkes

 

Sestava FK Huntířov – Filip Linhart – Šverma, Brokeš, Bernat, Kaftan, Štěrba, Zdich, Jelínek, Pták, Václav Linhart Pova (K) (Černý, Pauko, Dostál, Kožár) trenér: Pavel Kožár

Rozhodčí: Ondřej Kadora, Stanislav Forro, Michal Šefčík                      diváků: 180

Úvod utkání je nervózní z obou stran, ani jedno mužstvo si nedá přesně míč a hra je rozháraná. První šanci mají hosté střela ze střední vzdálenosti končí těsně nad.

Nám se první hezká akce povede ve dvacáté minutě a hned je góĺová.  Milan Bažant vybojuje balón, vyšle Kubu Hadravu, který pošle parádní prudkou přihrávku na zadní tyč kde číhá MARTIN PUDIL a jdeme do vedení 1:0.

Tento gól z nás setřásl nervozitu a do soupeře jsme se zakousli. Druhý zásah přišel ve 26. minutě. Nepovedenou střelu Michala Vencla sklepl Petr Horvát proti noze VÍTI FOUSE a jeho rána byla ukázková 2:0.

Třetí branku může přidat  Půďa jeho rána jde však nad. Mrzet nás to však nemusí. Ve 36. minutě vyšle Petr Horvát na steč brány LUKAŠE POSPÍŠILA a ten tváří v tvář golmanu hostí nezaváhá 3:0.

O dvě minuty později zahráváme rohový kop. Víťa narazí Kubovi ten ve vápně najde ANTONÍNA VLACHA a ten z bezprostřední blízkosti zvyšuje na 4:0.

Soupeř se pouze brání a do šancí se nedostává. Pátý gól přidá ukázkově kopnutým přímákem  po faulu na Michala Vencla PETR HORVÁT 5:0.

Skóre prvního poločasu uzavře střelou z pokutového kopu JAKUB HADRAVA svým vůbec prvním gólem v našem dresu 6:0.

Druhý poločas začne naší šancí. Tonda Vlach po úniku najde zpětně Milana Bažanta, toho však hostující golman vychytá.

Ve 49. minutě se své první branky dočkají také kluci z Huntířova. Pokutový kop s přehledem promění MARIÁN PAUKO 6:1. Záhy musí Filip krýt sólo únik Mariana Pauka.

My však nechceme pouze zalézt a čekat na chyby soupeře a dále se tlačíme dopředu. V 57. minutě se dočkáme odměny to Milan Bažant připraví palebnou pozici pro PETRA HORVÁTA a ten křižnou ranou na zadní tyč zvyšuje na 7:1. V 60. minutě si vybere slabší chvilku hostující golman. Přímo z rohového kopu ho překvapí ANTONÍN JÁNSKÝ 8:1.

V 68. minutě přichází další úder. To se po rychlé Kubově souhře parádně trefí z hranice vápna JAN HANKO 9:1. V eufórii však zapomínáme na zadní vrátka, čehož využije MARTIN BERNAT k sólo uniku, který zakončí na prosto přesně 9:2. Už se tolik nesoustředíme na obranu a záhy nám další branku přidá MILAN BROKEŠ, který vymete všechny pavučiny ve Filipově bráně 9:3.

Zvýšit může Michal Vencl jeho tečovaná střela však končí na břevně.  Jubilejní desátou branku vstřelí JAKUB HADRAVA, který zaskočí golmana hostí střelou ze střední vzdálenosti 10:3.

Závěr utkání přetavíme v exhibici. Ondra Hofírek ukázkovou patičkou ve vápně osloví ANTONÍNA VLACHA a ten prostřelí hostujícího golmana 11:3.Jelikož jsme v klubu všichni kamarádi tak si kluci zopakují fajn spolupráci pouze si prohodí role a tečku za celým utkáním udělá ONDŘEJ HOFÍREK 12:3.

 

Podrobnosti

Datum Čas Soutěž Sezóna
15. 5. 2023 18:27 Okresní soutěž dospělých 2022/23

Hřiště

Dolní Habartice

Výsledky

KlubGólyVýsledek
TJ Dolní Habartice12Výhra
FK Huntířov3