ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Po vcelku úspěšném podzimu a trošce volna nám začala 15. ledna zimní příprava, která dle mého názoru byla hodně kvalitní.

Celkem jsme odehráli 10 zápasů. 6 x jsme zvítězili, 1x remizovali a 3x jsme byli poraženi. Kvalita přípravy spočívala ve výběru klubů pro přátelské zápasy a hodně nám pomohl také Memoriál Jaroslava Zabloudila, který se hrál na umělé trávě v Neštěmicích a měl velkou kvalitu. Za příležitost zahrát si na takovém turnaji jsme velice rádi a předběžně jsme s pořádajícím klubem domluvení i na příští ročník. V konkurenci klubů z různých okresů jsme vybojovali druhé místo, což je parádní výsledek. Turnaj ovládl domácí „B tým“. Pojďme se nyní na naše zápasy podívat.

V prvním kole  jsme se střetli s klubem TJ Sokol Prackovice nad Labem, který hraje III. třídu v okrese Litoměřice. V tomto utkání jsme nedali soupeři šanci a zvítězili vysoko 9:1.

Druhým týmem na turnaji se kterým jsme změřili síly byla Jiskra Velké Březno hrají špičku okresního přeboru na Ústecku. Na těžkém terénu, který byl pod sněhem nás soupeř jasně přehrál a zvítězil zaslouženě 6:2.

S Jiskrou Velké Březno jsme  se potkali také ve třetím duelu, tentokrát se však jednalo o dorost, který hraje 1.A třídu. Toto utkání jsme měli jasně pod kontrolou a zvítězili vysoko 11:4.

V následujícím kole jsme se střetli s domácím dorostem, který hraje Krajský přebor. V parádním utkání, ve kterém zůstala nevyužita spousta šancí jsme se radovali z vítězství v poměru 6:3.

O týden později nás čekalo domácí „Béčko“, hrající špičku okresního přeboru na Ústecku , které nás tvrdě posadilo na zem. Dlouho nás v zápase soupeř takto jednoznačně nepřehrál, neměli jsme absolutní nárok a domácí slavili zaslouženou a vysokou výhru 11:2.

Dalším naší soupeřem byl klub FK Malšovice, který byl smíchán hráči „A týmu “ hrajícího okresní přebor na Děčínsku a „B týmem“, který hraje stejnou soutěž jako my. V tomto utkání vítězíme 6:3.

Na závěr turnaje nás čekal klub TJ Spartak Boletice nad Labem, který hraje okresní přebor na Děčínsku. Toto vyrovnané utkání jsme zlomili v náš prospěch v poslední dvacetiminutovce a vítězíme 4:0!

Po tomto turnaji dostali kluci na následující víkend volno a týden na to začala série tří přátelských domácích zápasů!

V prvním utkání k nám přijel „B tým“ Skalice u České Lípy, který hraje Okresní přebor na Českolipsku. Parádní utkání skončilo zaslouženou remízou 4:4.

Týden na to se u nás představil mixovaný  klub Rynoltic, jehož „B tým“ hraje okresní přebor na Liberecku a “ A tým“ hraje 1. A třídu. Ve vyrovnaném utkání vítězí soupeř 1:3.

Na závěr přípravy jsme  si doma poradili se soupeřem ze stejné soutěže jako my, kterým byl FK Bynovec 10:3.

Tímto utkáním skončila zimní příprava. Věříme, že byla dobrá 10 kvalitních zápasů v zimní přípravě jsme dlouho neodehráli. Jediným mínusem je inkasování velkého počtu branek. Hrajeme sice hodně ofenzivně, ale v soutěži budeme dobrou obranu potřebovat. Věříme, že se to spraví.

Moc se těšíme na soutěž a na shledání s Vámi všemi.

Sestava kluků, kteří absolvovali zimní přípravu: Filip Dubský – Tomáš Bambas, Jiří Lekner, Pavel Špaček, Marek Finkes, Vít Fous, Milan Bažant, Antonín Jánský, Petr Sluka, Lukáš Pospíšil, Petr Horvát, Ondřej Hofírek, Dominik Konfršt, Zdeněk Severín, Antonín Vlach, Martin Pudil, Josef Gaži, Jakub Hadrava.

Trenéři: Miloslav Finkes, asistent : Vladimír Boháč.

 

 

5.0/5.0 Article rating
2 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *