Z Unionu se vracíme bez bodů, Jiříkov nás zadupal do země.

Netradičně v neděli jsme se představili na půdě klubu Unionu Děčín, který se nachází ve spodních patrech tabulky. Po podzimní domácí výhře 6:1 jsme si na soupeře věřili. Ten nás však posadil hodně rychle na zadek. Nedaří se nám v posledních zápasech střílet góly a nefungují nám ani standartní situace, ze kterých jsme obdrželi tři góly. Domácí měli zápas pod kontrolou. Naši kluci se střelecky prosadili až v závěru utkání za rozhodnutého stavu.

UNION Děčín – TJ Dolní Habartice 4:1 (2:0)

Galaš Vojtěch 3x, Bezouška Bohuslav – Lekner Jiří

Sestava Union Děčín : Beneš – Maksym, Horáček Pavel, Pospíšil, Pochman, Šohaj, Miko, Očipka, Eichelmann, Galaš, Bezouška (K) (Schmeiler, Horáček Jan, Sobotka, Houser, Kopáček

Sestava  TJ Dolní Habartice – Dubský – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Jánský, Sluka, Pospíšil, Horvát, Vlach (Pudil, Krejča, Severín) trenér: Míla Finkes

rozhodčí : Martin Dvořák – Bohuslav Matys, Kryštof Prajs                                 40 diváků

Zápas s Unionem nám jenom potvrdil, že naší slabinou jsou standartní situace. Jak obranné tak útočné. Vymstilo se nám také neproměňování šancí, kterých si dokážeme vytvořit poměrně dost, ale nedokážeme je přetavit v gól.

Několikrát jsme se dostali sami před golmana a nepochopitelně ho vždy trefíme. Domácí měli za první poločas jednu střelu na bránu a dvě standartky, ze kterých jsme však inkasovali dva góly.

První poločas se dohrával za vydatného deště a na hřišti to bylo znát. Míč se několikrát zpomalil nebo úplně zastavil na promáčeném hřišti.

Druhý poločas jsme se hnali za vyrovnáním, ale měli jsme spoustu nepřesných přihrávek. Domácí opět skórovali po rohu, který jsme sice odvrátili, domácí hráč vystřeli z úhlu, Filip míč neudržel a domácí snadno z dorážky zvýšili na 3:0. Záhy přišla čtvrtá branka a s nadějí na body byl definitivně konec.

V závěru jsme si vytvořili pár šancí, kdy jsme zatáhli míč k brankové čáře a vraceli ho před bránu. po jedné takové akci zaznamenal náš čestný úspěch v 90. minutě Jirka Lekner.

 

Zápas s Jiříkovem se snad nedá vůbec hodnotit.  Vůbec se nám nedařilo nešlo nám prostě nic. Vázla rozehrávka, komunikace a taj po pěti minutách prohráváme 2:0. Za celý zápas se nám podaří jenom pár ojedinělých akcí ze kterých jsme pouze korigovali skóre. Jiříkov si s námi dělal co chtěl a to hlavně díky našemu špatnému výkonu, který se podobal tomu podzimnímu na půdě soupeře. Jiříkov je jediný tým, proti kterému se nám nevydařil ani jeden zápas. Zaslouženě vyhrál  a nám ukázal, že když nebudeme hrát více týmově a bojovat jeden za druhého nemáme proti silným týmům šanci.

TJ Dolní Habartice – TJ Spartak Jiříkov 2:9 (1:4)

branky: Jánský Antonín, Konfršt Dominik – Heinrich  Marek, Štěpánek Vlastimil, Culek Jiří, Kyjovský Ondřej 2x, Šabo Marek, Průcha David, Vu Quoc Dat 2x

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Habler, Lekner, Špaček, Finkes, Bažant, Jánský, Sluka, Pospíšil, Horvát (K), Konfršt  (Hanko, Vlach, pudil, Severín) trenér Míla Finkes

sestava TJ Spartak Jiříkov – Drahoňovský – Altman, Heinrich, Lališ, Bedrich, Šolc (K), Trojan, Průcha, Šabo, Culek, Vu Quoc Dat (Štěpánek, Kyjovský)

Rozhodčí  – Ondřej Kadora – Jachimstal Bohuslav, Werner Natalie                                                100 diváků

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *