Malšovicím jsme oplatily porážku z podzimní části

V 19. kole Okresní fotbalové soutěže zavítal do naší arény klub FK Malšovice „B“. Jediný klub, který nás v letošní sezóně dokázal připravit o body, což jsme doma rozhodně nechtěli opakovat. Ve velkém vedru se hrál hodně bojovný fotbal, který příliš krásy nepobral. Byl to spíše boj ve středu pole, dlouhé nákopy, spousta osobních soubojů, šancí pomálu. Nakonec jsme  zvítězili díky hattricku Petra Horváta, ale výkon měl spoustu ale. Každopádně tři body jsou doma a už nás pouze dva dělí od přepsání klubové historie.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK MALŠOVICE „B“ 3:0 (2:0)

branky: Petr Horvát 3x

Sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Finkes, Bažant, Pospíšil, Špaček – Jánský, Konfršt, Fous (K), Sluka – Horvát, Hanko ( Habler, Vlach, Hofírek, Lekner)

trenér: Míla Finkes

Sestava FK Malšovice „B“ – Přibáň – Ivan Pepich, Jakub Pepich, Plosza, Gacík, Němec, Dědič, Pytlík, Zápotocký (K), Žák, Neuberg (Jan Pepich, Havlík, Frič)

Rozhodčí: Jaroslav Kalvach – Martin Dvořák, Vladimír Boháč                                                 80 diváků

 

Úvod utkání je opatrný, žádný tým nechce udělat chybu a na pořádnou šanci se čeká. Urputný boj, spousta nepřesností z nichž se vymyká parádní rána PETRA HORVÁTA která znamená v 8. minutě naše vedení 1:0.

Oba kluby se snaží, více šancí máme přeci jenom my. Po přihrávce od Dominika se ve velké šanci ocitne Petr Horvát, golman hostí jeho pokus kryje. Hosté se do šancí příliš nedostávají, ale naši kluci jsou na tom podobně.

Ve 31. minutě příjde ukázková kombinace Dominik pošle krásnou přihrávku do vápna se kterou si PETR HORVÁT zkušeně poradí a levačkou nám dává dvoubrankový náskok.

O chvíli později,  může přidat třetí branku Antonín Vlach, který si navede míč do středu, ale bránu levačkou netrefí. Nepříliš pohledný první poločas končí.

V tom druhém nutno říci přebírají iniciativu hosté a hned z kraje půle nás po střele z vápna zachrání břevno. Na druhé straně vyrazí parádně střelu Petra Horváta hostující brankář. Hosté mají častěji míč na kopačkách a hrozí, našim klukům jakoby ve velkém vedru nešli nohy, naštěstí dozadu hrajeme parádně.

Čas ubíhá a vyjma několika závarů či zakončení mimo bránu se nic vážného neděje.

V 70. minutě však předvedeme pěknou akcí po ose Dominik, Honza Hanko narážečka na Petra Horváta, který vletí do vápna a po zemi do protipohybu golmana zvyšuje na 3:0.

Další střelu Petra z přímého kopu nadzvedne zeď a pozdrav Honzi Hanka zalepí ve svých rukavicích golman hostí, který se však nepříjemně zraní, a utkáníé dochytává s bolavým zadním stehenním svalem.

Na druhé straně musí krýt Filip ránu ze střední vzdálenosti a řádně za to kluků vynadá. Po rohovém kopu mají hosté další šanci, jejich hráč však místo zakončení hlavou volí složitý kop, který jde mimo, stejně jako další střela ze střední vzdálenosti.

Zápas se pomalu chýlí ke konci bez výraznějších šancí na obou stranách a tak si připisujeme hodně cenné vítězství.

 

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *