Zápas psaný zlatým písmem

A JE TO TADY!!!!! Vážení fanoušci. více jak v 70leté historii klubu získáváme první velkou zlatou medaili. Již dvě kola před koncem jsme si zajistili první místo v tabulce Okresní soutěže a to už nám nikdo nevezme.

První matchpiont jsme měli v neděli na hřišti Dolního Podluží, které předvádí dobrý fotbal a doma jsou jednou tak nebezpečnější. Nám se v Podluží příliš nedaří. Vždy jsme tu ztratili minimálně bod. Víra v obrovský úspěch však převážila misky vah na naší stranu jednoznačným způsobem. Klukům ten zápas sedl a už během prvního poločasu bylo cítit z jejich hry, že se blíží něco velkého. Druhý poločas to pouze potvrdil a tak po závěrečném hvizdu jsme si poprvé mohli vychutnat kolečko vítězů. Dočkali jsme se a pocity jsou úžasné. Pojďme se nyní podívat na gólové momenty utkání očima kapitána Víti Fouse.

FK Dolní Podluží – TJ Dolní Habartice 1:9 (1:4)

branky: Pavel Janoušek pk – Petr Horvát 3x, Jan Hanko 2x, Dominik Konfršt 2x, Vít Fous2x

Sestava FK D. Podluží : Smutný – Frolík, Janoušek, Modlisz, Jessl, Bartoš, Chalupa, Hejl (K), Mendel, Nesnídal, Bittner, Hurtig, Sivák, Šedivý, Shehda, Myšík

Sestava  TJ D. Habartice : Dubský – Vencl, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Sluka, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil  trenér: Míla Finkes

Rozhodčí: Rudolf Vaněk – Vladimír Andrla, Stanislav Foro                      diváků : 102

V úvodu utkání mají více ze hry domácí, a mají také svou první šanci, kterou však nedokáží využit. Na druhé straně je hned naše první šance gólová. Na standartní situaci Dominika si naskočí Petr Horvát sklepne hlavou míč před bránu, kde VÍT FOUS otevírá skóre utkání 0:1.

Pokračuje stejný obraz hry. Domácí se snaží hrát po stranách a na rychlé protiútoky. Ty se jim však nedaří.

Na druhé straně  se do stane ve vápně k zakončení JAN HANKO a dává nám dvoubrankový náskok.

Ve 34. minutě fauluje Michal Vencl  ve vápně domácího hráče a je z toho penalta. Filip jí kryje, ale po našem brzkém vběhnutí do vápna se penalta opakuje. PAVEL JANOUŠEK tentokrát nezaváhá 1:2.

Jenomže nám se daří a o čtyři minuty později si bereme dvoubrankový náskok zpět. Po centru zakončuje ve vápně osamocený JAN HANKO 1:3. Od této chvíle je utkání jasně v našich rukách a domácí již k ničemu nepustíme.

Ve 39. minutě přichází krásná kombinace po ose Lukáš, Víťa, Dominik a zakončující PETR HORVÁT zvyšuje na 1:4.

V poločase vystřídáme, nabádáme kluky, že ještě není hotovo, ale nebylo to potřeba.

Ve 48 minutě se dostane do samostatného úniku DOMINIK KONFRŠT a přehodí vyběhnuvšího golmana  domácích 1:5.

Během pěti minut je prakticky po zápase, PETR HORVÁT v 57 minutě přidává 6 branku a o dvě minuty později VÍT FOUS opět přehazuje vyběhnuvšího golmana  domácích a zvyšuje na 1:7.

V 66. minutě vyšle Jirka Lekner parádní přihrávkou do úniku PETRA HORVÁTA a ten se mám před golmanem nemýlí 1:8.

Poslední branku utkání střílí v 88 minutě DOMINIK KONFRŠT, který opět přehodí z velké dálky vyběhnuvšího golmana domácích 1:9.

Závěrečný hvizd ztvrzuje naší výhru a také historický úspěch pro celý klub. TJ DOLNÍ HABARTICE – VÍTĚZ OKRESNÍ SOUTĚŽE DĚČÍN 2022/23.

 

 

 

3.7/5.0 Article rating
3 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *