Podzimní prohra z půdy Šluknova byla doma napravena

V sobotu přivítali naši kluci na domácí půdě tým SK Šluknov „B“, kterému jsme měli po prohraném podzimním zápase co vracet. zápas jsme měli pevně pod kontrolou nepamatuji si zápas, kdyby si proti nám soupeř nevypracoval jedinou vyloženou šanci. Obrana řízená nestárnoucím Zděňkem Hablerem pracovala skvěle.  Kluci se do soupeře zakousli a hosté mohou děkovat pouze vlastnímu brankáři, že neprohrávali od samého začátku. Do vedení nás poslal Dominik. Po druhé brance soupeř rezignoval a naši kluci si na hřišti dělali co chtěli. Spousta šancí zůstala nevyužita, ale to nás mrzet nemuselo. Jarní neporazitelnost však stále trvá. Musíme však zůstat na zemi a poctivě makat dál.

TJ Dolní Habartice – SK Šluknov „B“ 4:0 (1:0)

branky: Jan Hanko 2x, Dominik Konfršt, Antonín Vlach

sestava D.H.: Dubský – Habler, Špaček, Pospíšil, Bažant – Fous (K), Konfršt, Jánský, Pudil – Horvát, Hanko (Lekner, Vlach, Sluka, Soustružník) trenér : Míla Finkes

sestava Šl.  „B“  Jirchář – Suk, Macháček, Sneider, Šach, Knížek, Didi (K), Kuchař, Gino, Kotlár, Kramer, Sivák, Klautz, Dreveniak, trenér: Jaroslav Kulhavý

 

Rozhodčí Radek Procházka – Jan Havran, František Myšík                                     diváků : 130

 

Hned v první minutě se kluci pustí na útočnou polovinu a tvrdou ránu Honzi Hanka vyráží hostující golman.  O chvíli později si narazí Honza s Petrem a druhého jmenovaného vychytá opět hostující golman. Zatím útočíme do plné obrany. Honza Hanko se uvolní ve vápně , jeho střela je však příliš slabá, a přímák Petra Horváta jde nad. Po rohovém kopu vznikne ve vápně hostí velký zmatek, ale tři dorážka kryje hostující golman.

Ve 29. minutě si golman hostí naopak vybere slabší chvilku a DOMINIK KONFRŠT ho překonává ranou na přední tyč 1:0.

Kluci se snaží střílet z každé pozice, střelba však ke gólu nevede. Občas si člověk připadá jak na tenise pouze nákopy, nic moc fotbal. Poločas tak končí 1:0.

Do toho druhého vlétneme stejně aktivně jak na začátku a Dominik vyšle Petra do obrovské šance. Ten však dnes nemá střelecký den. Golman hostí skvěle zasahuje, stejně tak proti skákavé střele Tondy Jánského.

V 61. minutě vypukne v naší Aréně podruhé jásot. Petr Horvát vyšle na steč ANTONÍNA VLACHA, který utaženou střelou na zadní tyč nedá golmanu hostí šanci 2:0.

Po tomto gólu soupeř doslova rezignuje. Po rohovém kopu Tondy Vlacha přehlavičkuje Jirka Lekner z malého vápna bránu. Do role asistenta se v dnešním utkání převtělil Petr Horvát. Filipův výkop prodlouží na JANA HANKA a jeho pumelice na přední tyč končí v síti 3:0.

V 74. minutě jinak výborný golman hostí trefí z výkopu pouze JANA HANKA, který tuto chybu potrestá střelou na zadní tyč. Hosté se do šance prostě nedostanou. Náznak přichází kdy je ve vápně evidentně strčen rukama kapitán hostí. Bohužel šel k zemi příliš ochotně tak se penalta nepískala.

Trenér Finkes si dovolí luxus stáhnout klíčové hráče ze hry a poslat na plac mladé kluky. Tonda Jánský to tvrdě zkouší z nemožného úhlu. Další náznaky šancí doslova zadrbeme. Míč nám překáží, a tak další branku nepřidáme. Jelikož naše obrana si plní své úkoly poctivě, končí utkání naší výhrou 4:0. Děkujeme všem fanouškům za podporu.

 

 

5.0/5.0 Article rating
1 Review
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *