Souboj nováčků v naší režii

Sobotní kolo patřilo na umělé trávě v Děčíně souboji nováčků. Cekal nás zápas na půdě Junioru Roma DC. Domácí i díky aktuální formě byli favoritem. Předzápasové statistiky však kluci roztrhali na hadry. Nejenom, že soupeři nedovolili ani jednu branku, ale zápas drželi po celou dobu ve své moci. Nebýt někdy zbytečné zbrklosti, mohlo být skóre daleko vyšší. Zůstaňme však nohama na zemi. Tři body jsou hodně cenné.

Junior Roma Děčín – TJ Dolní Habartice 0:3 (¨0:2)

branky: Konfršt Dominik, Vlach Antonín, Horvát Petr

sestava Junior Roma Dc – Kramer – Černík (K), Čisár Andrej, Čisár Lukáš, Ferko Michael, Ferko Zdeněk, Herák, Horvát Emil, Křápek, Pihik, Noworol (Jano, Hroch, Horváth, Horvát Roman, Horvát Pavel, Betyár

sestava TJ D.H. – Dubský – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Sluka, Pospíšil, Horvát, Konfršt, Hanko (Vlach, Pudil, Severín) trenér Míla Finkes

Rozhodčí : Stanislav Forro – Matin Dvořák, Pavel Hrubý                      270 diváků

Zápas na umělé trávě v Děčíně Jsme začali aktivně.

Po pár minutách jsme vyslali míč za obranu domácích, kam si naběhl Milan Bažant, obránci, kteří ho stíhali se vzájemně srazili. Milan se tak ocitl sám před golmanem. Vystřeli však zbrkle a příliš slabě rovnou do náruče golmana. Smutnit jsme však nemuseli dlouho.

V 16. minutě byl těsně za hranicí vápna faulován Tonda Vlach. Následoval přímý volný kop, který krásně uklidil k tyči DOMINIK KONFRŠT 0:1.

Domácí měli za první poločas pouze náznaky šancí, které končily nepřesnou přihrávkou. Když už na naší bránu prošla nějaká střela, bylo to z úctyhodné vzdálenosti, se kterými Filip neměl sebemenší problém.

Naopak naši kluci přidali do poločasu ještě jednu branku.

Petr Horvát se prokličkoval do vápna, kde od brankové čáry poslal míč přímo na nohu ANTONÍNA VLACHA, který neměl problém zvýšit náskok na 0:2.

Do druhého poločasu vstoupili domácí z touhou zápas minimálně srovnat. Dostávali se do šancí, které neproměnili a naopak naši kluci vyráželi do rychlých brejků, které jsme však vyřešili buď příliš zbrkle, uspěchanou střelou či nepřesnou přihrávkou. Přesto jsme mohli zvýšit náskok Tonda Vlach však trefil pouze břevno.

Potvrzení výsledku přišlo v 81. minutě. Milan Bažant poslal balón do vápna, kde si ho zpracoval PETR HORVÁT a přesnou střelou zvýšil na 0:3.

Poté se utkání již pouze dohrávalo. Domácí jsme téměř k ničemu nepouštěli. Odzadu jsme hráli konstruktivně a měli jsme zápas pod kontrolou. Žádná branka již nepadla a tak vezeme domů krásné tři body.

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *