V prvním domácím jarním zápase jsme nezaváhali.

V rámci 13. kola fotbalové okresní soutěže jsme na domácí půdě přivítali „Béčko“ České Kamenice, kterému  jsme měli po podzimním zápase co vracet. Smolná a naprosto zbytečná porážka nás mrzí ještě dnes. V sobotu se však žádný zkrat ani zaváhání nekonalo. Zápas byl jasně v naší režii. Pomohla nám rychlá branka. Uklidnili jsme se a soupeři nasázeli půltucet gólů. Druhý poločas se spíše jenom dohrával. V překrásné kulise si tak připisujeme povinné tři body. Pikantní byl zápas pro Zdeňka Šafránka, který na podzim ještě hájil naše barvy.

Pojďme se již nyní podívat jak to v sobotu vypadalo.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK ČESKÁ KAMENICE „B“ 6:1 (5:0)

branky: Petr Horvát 3x, Milan Bažant 2x, Marek Finkes – Jan Lehký (pk)

sestava D.H.: Dubský – Bambas, Špaček, Pospíšil, Finkes – Pudil, Bažant, Vlach, Fous (K) – Horvát, Hadrava (Lekner, Hofírek, Severín, Vencl, Mysliveček)

Trenéři: Miloslav Finkes, Vladimír Boháč

sestava Č.K.: Rajman –  Zhorný (K), Šafránek, Kozelek, Vondrka, Pavlík, Hunčovský, Lehký, Švanda, Běloubek, Kašpar, Pomíchal, Marek Petr, Marek Jan, Fořt

Rozhodčí : Pavel Hrubý – František Myšík, Václav Budský                    80 diváků    hráno v Dolních Habarticích

 

Úvod utkání byl v naší režii a již v 5. minutě jdeme do vedení. Víťa Fous rychle rozehraje po faulu na našeho hráče, najde Kubu Hadravu, který napříč vápnem najde nabíhajícího MILANA BAŽANTA který se z bezprostřední blízkosti nemýlí 1:0.

Podobná akce se odehraje o malý moment později, přihrávku od Fouse však Milan Bažant ve druhý gól nepřetaví. Výborně zasáhne golman hostí. Nadále jsme v tlaku Hadrava to zkusí z ostrého úhlu, golman jeho ránu kryje.

Ve 12. minutě už náskok zvyšujeme. Martin Pudil skvěle napadá rozehrávku soupeře, vybojuje balón, předloží ho MARKU FINKESOVI, který utaženou placírkou na zadní tyč zvyšuje náš náskok 2:0.

Odpověď soupeře může být rychlá. Krásná střela z 25 metrů zaplave a Filip Dubský má plné ruce práce vytěsnit jí mimo tři tyče.

V 16. minutě se odehrají velké zmatky ve vápně soupeře, Pudil přistrčí Hadravovi, jeho střelu golman vyrazí pouze k nohám PETRA HORVÁTA a vedeme 3:0.

V 18. minutě přichází další gól Bažant přistrčí balón do běhu PETRU HORVÁTOVI, který krásnou střelou na zadní tyč dává na 4:0.

Soupeř prostřídá a na jeho hře je to znát, více napadá dostane se blíže k našemu vápnu, branku Dubského však neohrozí.

Do konce prvního poločasu přidáme 5. branku. Hadrava našel po vymotání soupeře PETRA HORVÁTA, který přesnou ranou uzavírá svůj hattrick.

Do konce první půle se již nic nestane a tak si hýčkáme v kabině pětibrankový náskok.

Druhá půle se už spíše dohrává. Dojde na několik ostřejších střetů, ale nic závažného, hraje se od vápna k vápnu bez nějakých vyložených šancí.

V 50. minutě však rozvlníme síť soupeře po šesté. Tomáš Bambas vhodí dlouhý aut až před brankáře, který za pomocí břevna vyrazí míč přímo na nohu MILANA BAŽANTA, který ho nekompromisní bombou vrací do sítě.

V 55. minutě přijde nešťastný moment na druhé straně Pavel Špaček podklouzne a nechtěně trefí ve vápně Martina Fořta. Je z toho pokutový kop, který střelou doprostřed brány proměňuje JAN LEHKÝ 6:1.

Záhy to zkouší z otočky Hadrava jeho střelu však golman hostí vyrazí, v další akci spolupracuje Hadrava s Horvátem, druhý jmenovaný míří těsně nad. Do tutovky se řítí Tonda Vlach tváří v tvář golmanu hostí však neuspěje a jelikož ani ostatní slibné náznaky šancí nedokážeme přetavit v góly končí zápas naším vítězstvím 6:1.

Fotografie z utkání najdete na našich facebookových stránkách.

 

 

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *