Vydřená výhra nás katapultovala do čela tabulky

V rámci Okresní fotbalové soutěže jsme se dnes představili na půdě Starých Křečan. Dle postavení v tabulce to měla být jednoznačná záležitost pro naše kluky. Bohužel z různých důvodů nás k zápasu jelo pouze 12 a po zranění Pepi Gažiho nás zůstalo 11. I tak byli kluci odhodláni urvat tři body, které by nás katapultovaly do čela tabulky. Nakonec se to podařilo a před klukama musím smeknout . V 11 lidech z toho ne všichni jsou zvyklí hrát celý zápas to odjezdili. V závěru hodně chyběly síly, ale vítězství jsme dokázali udržet, i když si každý hráč sáhl až na dno. Tato vydřená výhra je hodně cenná a neskutečně nás těší.

TJ JISKRA STARÉ KŘEČANY – TJ DOLNÍ HABARTICE 1:2 (0:2)

branky: 62 Patrik Lukáč – 16 a 28 Antonín Janský

sestava S.K.: Uchytil – Hlaváč, Calvitti, Šeliga Lukáš, Šeliga Tomáš, Lukáč Stach(K), Róža, Novák, Kozhokar, Galetka (Pšenička, Tichý, Panoška, Oberreiter, Tkáč)

sestava D.H.: Dubský – Vencl, Hofírek, Severín, Špaček – Fous (K), Pospíšil, Pudil, Janský – Lekner, Vlach (Gaži)  trener: Míla Finkes

Rozhodčí: Jaroslav Kalvach – Martin Pilecký, Martin Dvořák                                                      50 diváků

 

Úvod utkání je takový oťukávací. Máme mírnou převahu, ale nic z toho nevytěžíme. Kopeme několik rohových kopů, ale bez úspěchu. Domácí pomalu hru vyrovnávají a mají k dispozici také několik rohových kopů, ze kterých také nic nevytěží. Hraje se fotbal bez vyložených šancí na obou stranách. Snahy o nákopy na rychlá křídla se míjí účinkem. Postupem času se přeci jenom více tlačíme dopředu a napadáme rozehrávku domácích, což také vede k prvnímu gólu.

Domácí hráč pošle malou domů svému brankáři. Ten však pod tlakem Jirky Leknera a Tondy Janského balón netrefí a na TONDU JANSKÉHO kouká prázdná brána 0:1.

Domácí se tlačí dopředu příliš se jim však mezihra nedaří a vyjma několika rohů naší bránu téměř neohrozí.

Ve 26. minutě však zahráváme rohový kop Tonda Vlach najde Víťu Fouse ten v obtížné pozici vrátí míč před bránu, kde ANTONÍN JANSKÝ prostřelí vše co mu stojí v cestě 0:2.

Závěr první půle kontrolujeme hrajeme hodně s Filipem a do kabin tak jdeme za dvoubrankového vedení.

Druhý poločas je od začátku pouze hrou od vápna k vápnu, častěji držíme míč, vědomi si toho, že budou docházet síly.  Můžeme však přidat třetí branku  Tonda Janský upaluje sám na brankáře, místo přihrávky na volného spoluhráče, který by dával do prázdné brány vystřeli a trefí pouze vyběhnuvšího golmana.

Domácí se začínají častěji a déle držet na míči. Mají několik nepříjemných standartek a střel ze střední vzdálenosti. Vše si však ohlídá Filip.

V 62. minutě však přichází snížení. Po rohovém kopu se k odraženému míči dostane PATRIK LUKAČ a prostřelí vše včetně Filipa 1:2.

Čeká nás těžká půlhodinka. Domácí cítí šanci na první body naše obrana však hraje výborně a nepouští domácí do vyložené šance. Zakončení tak přichází ze střední vzdálenosti. Nutno dodat, že domácí jsou lepším týmem.

Zlomit vaz jim může ukázková akce po ose Lukáš Pospíšil – Tonda Janský, Tonda Vlach, posledně jmenovaný však zakončuje v dobré pozici pouze do náruče golmana, kde končí také střela Lukáše Pospíšila. Trochu se přiostří k vidění je hned několik nepříjemných faulů. Čas hraje pro nás. Velkou šanci rozhodnout má Lukáš Pospíšil v tutovce však golmana domácích nepřekoná.

V závěru mají ještě domácí výhodu přímého volného kopu, který však s jistotou stáhne Filip. Záhy následuje konečný hvizd. 11 šťastných kluků padá únavou na trávník. Tyto tři body hodně bolely, ale krásně hřejí. Čeká nás však spousta práce a dlouhá cesta. Za dnešek všem klukům obrovský dík.

 

 

 

 

3.0/5.0 Article rating
1 Review
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *