Kanonáda do sítě Chřibské

V neděli jsme se po dvouzápasové pauze opět představili na domácí půdě. Naším soupeřem byl klub FK Chřibská, který má mladý kádr, jenž je příslibem do budoucna. Včera však neměli v naší aréně nárok. Inkasovaná branka hned v první minutě otupila snahu hostí a na hřišti jsme naprosto dominovali. 13 branek to se nám dlouho vstřelit nepodařilo. Střelecky zářil Petr Horvát jenž si přispal 6 branek. Super výkon. My však musíme zůstat nohama na zemi. Těžké a nepříjemné zápasy nás teprve čekají. Děkujeme všem za podporu.

Omlouvám se dnes bude report pouze statistický na utkání jsem nebyl přítomen, a stejně tomu budu i v příštím utkání na půdě Huntířova. Po té už měly být reporty opět v plné síle. Děkuji za pochopení.

TJ DOLNÍ HABARTICE – FK CHŘIBSKÁ 13:1 (8:1)

branky: Petr Horvát 6x, Antonín Jánský 3x, Dominik Konfršt, Vít Fous, Jan Hanko, Michal Vencl – Lukáš Stankovič

sestava D.H.: Dubský – Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Janský, Vencl, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Konfršt (Hanko, Vlach, Pudil, Ferko, Gaži)

trenér: Míla Finkes

sestava Chř.: Kříž – Sovák, Grondzár, Pospíšil, Vaněk, Čejka, Mocík, Nedvěd, Makyš, Procházka (K), Stankovič, (Vindyš)

rozhodčí: Jaroslav Kalvach, Martin Dvořák, Jan Blavín                               Diváků 50

 

  1. minuta: Horvát Petr (Janský Antonín)  1:0 , 7. minuta: Petr Horvát 2:0, 14. minuta: Lukáš Stankovič 2:1, 18. minuta: Antonín Janský (Milan Bažant) 3:1, 25. minuta : Antonín Janský (Petr Horvát) 4:1,  27. minuta : Vít Fous ( Jiří Lekner)  5:1 31. minuta : Jan Hanko 6:1, 35. minuta: Petr Horvát (Jirka Ferko) 7:1, 36. minuta Petr Horvát (Dominik Konfršt) 8:1,  47. minuta : Petr Horvát (Antonín Janský) 9:1, 58. minuta: Antonín Janský (Antonín Vlach) 10:1, 68. minuta: Petr Horvát (Antonín Janský) 11:1, 80. minuta: Dominik Konfršt (Antonín Janský) 12:1, 89. minuta : Michal Vencl ( Dominik Konfršt) 31:1.
No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *