Z Rybniště vezeme tři body

Z Rybniště vezeme tři body

V sobotu zajížděli naši kluci k utkání do Rybniště. Zápasy s Rybniště m jsou vždy krásné, padá hodně branek a diváci se rozhodně nenudí. Kluci toužili vrátit soupeři těsnou podzimní porážku z vlastního hřiště a přestože neodjížděli k zápasu v nejsilnější sestavě dokázali hlavně po skvělé produktivitě ve druhém poločase přivést nečekaně vysoké vítězství. Domácí příliš bodů doma neztrácejí, o to je výhra cennější. Své premiérové góly vsítil za náš klub Adam Tlapák. Celkově bojovný výkon, ve kterém bohužel počítáme i zranění. To však ke sportu patří. Výhrou se kluci vyšvihli do středu tabulky a je to skoro zázrak, když si vezmeme, že tři kola před koncem podzimní části jsme měli pouze dva body. to co kluci předvádí na jaře. klobouk dolů. Pojďme se podívat na sobotní zápas očima trenéra týmu Víti Fouse.

 TJ Tatran Rybniště – TJ Dolní Habartice 1:5 (1:1)

Branky: 30′ Jaroslav Diviš – 38′ a 75′ Adam Tlapák, 52′ a 85′ Antonín Vlach, 60′ Jan Hanko

Sestava TJ Tatran Rybniště – Jan Török – Pavel Chládek, Antonín Kašpar, Břetislav Kubín (K), Tomáš Novák, Jaroslav Diviš, Jan Macháček, Tomáš Devátý, Jakub Jetmar, Lukáš Netuka, Leoš Devátý, Roman Forfera, Jakub Němeček, Adam Vobora

Sestava TJ Dolní Habartice – Filip Dubský –  Jiří Lekner, Vít Fous, Mikuláš Černík (K) , Antonín Jánský, Petr Sluka, Lukáš Pospíšil, Ondřej Hofírek, Adam Tlapák, Martin Pudil, Jan Hanko, Antonín Vlach, Tomáš John, Lukáš John

Rozhodčí: Petr Michek – Vladimír Andrla, František Myšík                                          Hřiště Rybniště, 80 diváků

Zápas byl od začátku velice vyrovnaný, hrálo se nahoru-dolů vyjma několika závaru v obou vápnech se žádná velká šance neurodila.

Na první gól si diváci museli počkat až do třicáté minuty. To po velkém závaru v našem vápně, kde se však dal pískat faul na našeho kapitána, se domácí dostali ke třem dorážkám a tu třetí přetavil v gól Jaroslav Diviš a domácí vedli 1:0

musel bych se opakovat. Hodně nás na jaře zdobí rychlé reakce na inkasované góly. Tentokrát to trvalo pouze 8 minut.

Lukáš Pospíšil vyslal krásnou přihrávkou do úniku Adama Tlapáka, který postupoval na golmana domácích ze strany jeho krásná střela na zadní tyč znamenala vyrovnání 1:1. Trenér Vít Fous po zápase říkal. „Byli jsme všichni zvědavi jak zakončí. Vážně to byl moc hezký gól“. Tak doufáme, že se naši hlavní paliči šancí dívali jak se zakončuje 1:1.

V závěru poločasu však musí z utkání odstoupit Petr Sluka, jeho zranění paty ho už do letošní sezóny nepustí, což je obrovská škoda. Jeho zkušenosti ve středu pole nám budou hodně chybět. Ostruha patní kosti ze zánětem. Doba léčení se nedá odhadnout.

První poločas tak končí 1:1 a kluci dohrávají zápas v jedenácti lidech.

Do druhého poločasu očekáváme velký tlak domácích do naší brány. Nic takového se však nedělo, naopak režii utkání si vzali do rukou naši kluci a neskutečnou produktivitou strhli utkání na svou stranu.

Hned v 52′ minutě zatáhne Lukáš pospíšil míč po levé straně, přihrál před bránu. Kde jeho přihrávku těsně před golmanem píchnul špičkou kopačky do brány Antonín Vlach 2:1.

Bylo to super, věděli jsme, že si musíme pohlídat jejich hráče do útoku. Hodně nás svou rychlostí  zlobili krajní záložníci. Bohužel také útoční domácích pro natažený stehenní sval utkání nedohrál.

V 60′ minutě se konečně prosadí také náš útočník Jan Hanko, který si navede míč a střelou na zadní tyč nám dává dvoubrankový náskok 1:3.

Domácí otevřeli hru a začali riskovat. Z toho pramenili naše kontry, kdy jsme chodili 3na 2 nebo 4 na 3, ale nic jsme z toho nedokázali vytěžit. Domácí se snažili tlačit do naší brány, vyloženou šanci si však nepřipraví, Nám naopak spadne do brány téměř vše.

V 75′ minutě napřáhl zpoza vápna Adam Tlapák, jeho střelu vytáhl golman domácích na břevno. Míč se však odrazil dolů a přes záda golmana zapadl po čtvrté do domácí brány 1:4.

Domácí už z toho byli nešťastní. Měli jsme i  hodně štěstí. Utkání jsme již pevně drželi v našich rukách a přidali ještě jednu branku.

Antonín  Vlach si vzal míč, obehrál dva obránce, jeho první pokus byl zablokován, dorážka už končí c síti 1:5.

Po této brance šli opět do hry naši mladí získat zkušenosti. Do konce utkání se již gólově nic  nestalo.

Bohužel po dalším rohovém kopu se střetne Jirka Lekner ve vzduchu hlavou s domácím útočníkem a Jirka si odnáší krvavý šrám, který spravili 14 stehů.

Utkání záhy končí. Bylo vcelku vyrovnané, ale nás ve druhém poločase zdobilo zakončení a to nakonec rozhodlo o třech bodech pro nás a posunu do středu tabulky

V sobotu nás čeká derby s Benešovem, tak nás přijďte podpořit.

 

 

 

 

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *