Zápas s Huntířovem příliš krásy nepřinesl

V předposledním kole fotbalové Okresní soutěže jsme se představili na domácí půdě poprvé vedeni jako hosté. Fotbalisté Huntířova nemohou využívat své hřiště a tak se zápas odehrál u nás.

Dle postavení týmů v tabulce to měla být z naší strany jednoznačná záležitost, bohužel to tak nebylo, soupeř pozorně bránil a vyrážel k nebezpečným brejkům. Naši kluci se dlouho nemohli prosadit, a hra skutečně nebyla příliš koukatelná. Zápas jsme nakonec výsledkové zvládli, ale bylo to velké trápení, měli jsme výborné náběhy, ale v koncovce se nedařilo. Nakonec naše branky byly spíše šťastné než nějak vypracované. V závěru jsme neproměnili několik vyložených tutovek, po pěkných centrech Tondy Vlacha. Výsledek 3:0 je hodně za očekáváním, ale je to sport. V sobotu se na domácí půdě rozloučíme s letošním ročníkem Okresní soutěže. Soupeřem nám bude celek Františkova. Nyní se již pojďme podívat jak to v neděli vypadalo.

FK HUNTÍŘOV – TJ DOLNÍ HABARTICE 0:3 (0:1)

branky: Antonín Vlach 2x, Petr Sluka

sestava Hun: Linhart – Štěrba Josef, Černý, Kožár, Vrátný, Kaftan, Pova (K), Dostál, Štěrba Jan, Jelínek, Pták, Kindl

sestava D.H.: Dubský – Finkes, Bambas, Severín, Špaček – Pospíšil, Fous (K), Vencl, Pudil – Horvát, Vlach   střídali: Mysliveček, Hofírek, Lekner, Hanko

trenér : Míla Finkes

Rozhodčí: Tomáš Křeček, Martin Truskavec, Jan Havran                             60 diváků

Od úvodu utkání jdeme do tlaku.

Ve 3. minutě zahraje Tonda Vlach rohový kop, na který si naskočí Víťa Fous hlavou však mine.

V 6. minutě to zkusí ze střední vzdálenosti Petr Horvát, ale míří nad. aktivní Vlach pošle o chvíli později do vápna další pěkný centr Martin Pudil však hlavou přestřelí. V 19 minutě už jásáme Petr Horvát napřáhne zpoza vápna a dává gól. Po konzultaci mezi rozhodčími však branka není uznána z důvodu ofsajdového postavení Tondy Vlacha, který však golmanu ve výhledu nebránil a ani se nesnažil hrát, tudíž branka měla platit. Bohužel nemáme VAR a tak byl stav stále 0:0.

Ve 25. minutě už se konečně radujeme PETR SLUKA přímo z rohového kopu nachytá golmana domácích a balón mířící do brány nevytěsnil ani rukou hostující obránce a možná dobře pro něj, protože by následovala červená karta a pokutový kop. Balón však zapadl do sítě a je to 0:1.

Závěr prvního poločasu však patří domácím nejprve po centru z pravé strany mine hlavou Rosťa Dostál a záhy se dostane do obrovské šance Míra Pova snaží se vymíchat Filipa, jeho zakončení je však slabé a naše obrana ho dokáže odvrátit.

Začátek druhého poločasu kopíruje poločas první. Branky se však dočkáme o poznání dříve. V 50 minutě Jirka Lekner pošle míč do vápna, který trestuhodně mine domácí obránce, ten propadne k úplně volnému TONDOVI VLACHOVI a ten si tváří v tvář golmanu domácích poradí 0:2.

V 56 minutě končí přímý kop Petra Horváta těsně nad, záhy přichází nepříjemné zranění domácího kapitána, který musí opustit hřiště za pomoci spoluhráčů. Přejeme brzké uzdravení.

Na počátku 69. minuty kopeme několik rohových kopů, které obrana Huntířova odvrátí do autu. Tonda Vlach si po něm narazí s Lukášem a chce centrovat do vápna, míč se mu sveze a místo centru je to dokonalý lob, který zapadne po třetí za záda domácího golmana 0:3.

Závěr utkání už patří jednoznačně nám. Martin Pudil posadí míč na hlavu Michalu Venclovi, jeho hlavičku však reflexivně vytlačí golman  domácích na břevno. Po dalším úniku servíruje Petr Horvát  Lukáši Pospíšilovi, jeho rána však trefí pouze boční síť. V 87. minutě zahraje dojde ke spolupráci mezi Tondou Vlachem a Petrem Horvátem. Petr však v tutovce trefí pouze tyč. O minutu později po dalším parádním centru Tondy Vlacha hlavičkuje Michal Vencl opět pouze do břevna.

Tato akce uzavírá celé utkání a tak si připisujeme další tři body.

 

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *