Zápas s Unionem jsme měli pod kontrolou

V rámci 9. kola Okresního přeboru zavítal do naší arény Union Děčín. Soupeř hrál ještě v loňské sezóně krajskou soutěž, proto jsme ho před začátkem sezóny pasovali na jednoho z favoritů soutěže. Realita je však trochu jiná. Soupeři se vůbec nedaří, okupuje spodní patra tabulky což před sezónou asi málo kdo čekal. sobotní duel měli naši kluci pod kontrolou. Vstřelili šest branek a nutno dodat, že hostující golman Beneš pět dalších gólů chytil. Směrem dopředu jsme soupeře moc nepouštěli. Měl jednu šanci a několik nebezpečných  standartek. Ve skvělé atmosféře jsme dokráčeli k vysokému, ale naprosto zaslouženému vítězství. Nyní nás čekají hodně těžcí soupeři. Do všech zápasů kde nemáme co ztratit můžeme jít se vztyčenou hlavou.

TJ Dolní Habartice – Union Děčín 6:1 (4:0)

branky: 9′ Dominik Konfršt, 26′, 43′, 85′ Petr Horvát, 28′ a 57′ Jan Hanko – 69′ Martin Pytlík (p)

Sestava TJ D. Habartice – Severín – Lekner, Špaček, Fous (K),Bažant, Jánský, Vencl, Pospíšil, Horvát, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil, Soustružník, Krejča , trenér : Míla Finkes

Sestava Union DC. : Beneš – Kopáček, Miko, Pospíšil, Pytlík, Očipka, Serafín, Kulhan. Eichelmann, Bezouška (K), Žídek, Houser, Horáček, Jílek

Rozhodčí: Ondřej Kadora – Dominik Beneš, Michal Šefčík                     100 diváků                   Habartice Aréna

Od úvodu utkání jdeme za výhrou. V první šanci se po rohovém kopu ocitne Michal Vencl, jeho střelu o zem golman hostí kryje.

Po dlouhém nákopu hostí musí daleko ven z brány Zdeněk Severín, přichází protiútok na jehož konci je technická střela Dominika Konfršta, kterou pět kryje golman hostí.

V 9. minutě už se ale dočkáme, Petr vyšle krásným pasem na steč DOMINIKA KONFRŠTA jeho první střelu golman hostí kryje na dorážku však nemá nárok 1:0.

Záhy může být vyrovnáno. do obrovské šance se řídí na Zdeňka osamocený hráč hostí. Zdeněk však skvěle zakročí. Hosté to zkusí po pravé straně, nebezpečný míč do vápna a následnou střelu kryje Zdeněk ve spolupráci s Michalem Venclem.

Ve 26. minutě přichází druhý úder. Dominik najde krásnou přihrávkou PETRA HORVÁTA jenž střelou na zadní tyč zvyšuje na 2:0.

Hned o dvě minuty později vyšle Martin Pudil po levé straně do úniku JANA HANKA, který krásným obstřelem zvyšuje na 3:0. O chvíli později po individuální akci míří Petr Horvát těsně mimo. Ten samí hráč má o chvíli později na noze další tutovku. Jeho pokus i dorážku následně kryje golman hostí. Záhy uteče po levé straně Dominik a jeho pokus zazvoní na břevno hostující brány. O pár okamžiku později vystřelí Pepa Soustružník, jeho střelu golman vyrazí a ihned kryje dorážku Martina Pudil z bezprostřední blízkosti.

Ve 43. minutě se opět dostane do úniku PETR HORVÁT jeho první ránu golman hostí kryje na dorážku opět nemá nárok 4:0.

Do šaten tedy jdeme se čtyřbrankovým náskokem. Začátek druhého poločasu není příliš fotbalový. Hraje se od vápna k vápnu bez výraznější šance.

V 57. minutě přichází pátá branka. Dominik Konfršt posadí z rohového kopu míč na hlavu JANA HANKA a vedeme 5:0.

V 69 minutě zahrávají po faulu hosté pokutový kop, který s přehledem promění Martin Pytlík 5:1.

Hosté hrozí  ze standartek, které však svůj cíl nenajdou a když příjde velká šance míří střela hostí mimo bránu. Po dalším rohovém kopu Dominika vykopne hráč hostí z branky Michalovu hlavičku. Záhy se řítí Honza Hanko sám na golmana hostí, který předvádí další skvělý zákrok. Zuby si na něm vyláme i Petr Horvát jehož sólo únik opět skvěle lapí hostující golman. ečku za celým utkáním udělá kombinace Tonda Vlach – PETR HORVÁT, která končí šestou brankou v sítí hostí 6:1. Závěr utkání se pouze dohrává a tak si připisujeme důležité tři body..

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *