Rekapitulace posledních čtyř duelů

Po výhře nad Boleticemi nás čekalo další venkovní utkání ve kterém jsme moc chtěli vyhrát. Cestovali jsme do Verneřic a z tohoto utkání máme hořkou pachuť v ústech, jelikož jsme měli bodovat. Ujali jsme se vedení, bohužel poté „domácí“ rozhodčí pustil soupeři 2 ofsajdové situace a výsledek byl otočen, dokázali jsme srovnat. Bohužel v závěru utkání jsme si vstřelili vlastní branku a z Verneřic odjížděli smutní, což nás velice mrzelo.

SK Verneřice – TJ Dolní Habartice 4:3 (2:2)

branky: 9′ Karel Andok, 28′ Dominik Fábera, 49′ Zdeněk Brázdil pk, 85′ Zdeněk Habler vlastní – 20′ Dominik Konfršt, 42′ Lukáš Pospíšil, 68′ Jan Hanko

Sestav SK  Verneřice : Šikl – Brázdil (K), Hnízdo, Koutný, Bíža, Kukeně, Fábera, Andok, Trejbal, Šveňha, Soydaner, Drbal, Benda, Horejš, Fišer

Sestava TJ. D. Habartice : Severín – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Jánský, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Kopnfršt, Hanko, Pudil, Soustružník, Krejča, Vencl         Trenér: Miloslav Finkes

Rozhodčí : Radek Procházka – Miroslav Nejedlý, Pavel Benda                    80 diváků.

 

Po velice smutné prohře nás čekalo další venkovní utkání tentokrát na půdě klubu SK Březiny, který se v soutěži udržel na úkor klubů, které skončili. Museli jsme vyhrát pokud chceme být v klidném středu tabulky. První poločas nebyl herně vůbec špatný, bohužel jedinou branku vstřelil soupeř a tak jsme v poločase prohrávali 1:0, Záhy po začátku druhé půle bylo srovnáno když se trefil Petr Horvát. Během dvou minut v rozmezí od 61- do 63. minuty se dvakrát prosadil Honza Hanko a v rozmezí mezi 72-80 minutou jsme soupeři vstřelili další tři branky, Mezi ně domácí dokázali vklínit snižující branku, ale na víc se nezmohli a tak po skvělém druhém poločase si připisujeme první venkovní a neskutečně cennou výhru.

SK Březiny – TJ Dolní Habartice 2:6 (1:0)

branky: 35′ Jan Řeháček, 74′ Miroslav Štalcer – 49′ Petr Horvát. 61′ a 63′ Jan Hanko, 72′ a 78′ Dominik Konfršt, 80′ Václav Mysliveček z pk.

Sestava SK Březiny:  Koliha – Horčička, Bezchleba, Cestr, Pícha, Novotný, Petr, Baum, Šulc, Gina (K), Štalcer, Petrů, Řeháček, Bláha, Kolář, Beneš

Sestava TJ D. Habartice: Severín – Habler, Špaček, Fous (K), Jánský, Vencl, Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Soustružník, Krejča, Gaži, Bažant, Pospíšil, Mysliveček      trenér: Míla Finkes

Rozhodčí: Ondřej Kadora – Dominik Beneš, Samuel Petruň                            100 diváků

 

Souboj dvou postoupivších celků se hrál v naší aréně kam přijel klub United Roma Děčín. Cíl byl opět jasný. Výhra. Plán jsme začali brzy naplňovat. Bohužel nás trápí golmani při zranění naší jedničky Filipa je to hrozné dostáváme neskutečné góly a nejinak tomu bylo i tentokrát kdy po velkých chybách golmana  soupeř výsledek otočil. O poločase došlo v bráně ke změně přesto soupeř odskočil do dvoubrankového vedení, které jsme však do konce utkání dokázali smazat. O výhře rozhodl penaltový rozstřel a výborný Martin Pudil v bráně který dvě penalty chytil.

TJ Dolní Habartice – United Roma Děčín 4:3p (1:2)

branky: 8′ Dominik Konfršt, 72′ Jiří Lekner, 75′ Antonín Vlach – 12′ Miroslav Betyár, 39′ Emil Horvát, 62′ Lukáš Čisár

sestava TJ D. Habartice: Kopecký (Pudil) – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Jánský, Pospíšil, Horvát, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil, Soustružník, Krejča, Hofírek        trenér : Míla Finkes

Sestava United Roma DC – Kramer – Betyár, Čisár (K), Dzurko, Ferko M., Ferko Z., Grundza, Horvát E., Horvát P., Horváth N., Hroch, Jano, Miko, Novotný,Pihik, Horváth P.

Rozhodčí Václav Budský – Bohuslav Jachimstál, Pavel Benda                           150 diváků

 

Doslova v hokejovou přestřelku se změnilo utkání na půdě Mikulášovic, kde jsme opět chtěli bodovat což se nám nakonec povedlo. Nebylo to však vůbec jednoduché a o výsledek jsme se museli bát do posledních vteřin. Hrálo se bez obran i bez brankařů některé branky byly na obou stranách hodně kuriózní. Začali jsme dobře na Petrův úvodní gól dokázali domácí odpovědět, po té jsme vsítili tři branky, domácí snížili, kluci opět odskočili. Závěr poločasu patřil domácím, kteří snížili na rozdíl jediné branky, Dominik nám vrátil dvoubrankový náskok. Šílený zápas pokračoval Víťa zvýšil na 7:4, domácí se přitáhli na 7:6. Kluci znovu odskočili na 9:6 a 5 minut před koncem se zdálo být rozhodnuto. Další dvě branky v naší síti byly hodně směšné.  Modlíme se za uzdravení Filipa, i když to bude až na jaře. Vítězíme 9:8 ale s obranou a golmany bohužel spokojeni být nemůžeme.

FK Mikulášovice – TJ Dolní Habartice 8:9 (4:6)

branky: 7′, 39′, 70′ a 90′ Valerii Romanenia, 41′ 78’p a 87p Lukáš Novák, 33′ Karel Miláček – 4′,43′ a 81′ Dominik Konfršt, 14′ a 37′ Petr Horvát, 26′ Jiří Krejča, 30′ Antonín Vlach, 64′ Vít Fous, 84′ Jan Hanko

sestava FK Mikulášovice – Muller – D. Petrla, T. Petrla, Novák, Linhart, Romanenia, Lunov, Miláček, Kočka, Fojta (K), Třísko, Kuruc, Kozák, Kunc, Kučera

sestava TJ D. Habartice – Pudil – Habler, Lekner, Fous (K), Bažant, Jánský, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Soustružník, Krejča, Gaži

Rozhodčí: Radek Procházka – Jan Havran               70 diváků

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *