Boletice jsme přehráli zlepšeným výkonem ve druhém poločase

Po nešťastné prohře ve Šluknově přivítali kluci na domácí půdě celek TJ Spartak Boletice nad Labem. Soupeř se už několik sezón pohybuje na chvostu tabulky Okresního přeboru, a tak výhry v tomto utkání měla být na domácí půdě doslova povinností. První poločas byl však z obou stran tragický. Spousta nakopávaných vysokým míčů spíše připomínala tenisové loby než fotbalové umění. Přesto šli kluci do vedení, které soupeř záhy po začátku druhé půle smazal.  Postupně však přebírali iniciativu a soupeři zlomili vaz 3 branky v rozmezí pěti minut. hosté už pouze v závěru korigovali výsledek utkání z pokutového kopu. Takže série výher v domácí aréně trvá už více než rok. Zpět však nohama na zem. V sobotu je na pořadu další zápas ve Verneřicích, který bude také hodně důležitý. Pojďme se už podívat na zápas očima naší zraněné brankařské jedničky Filipa Dubského.

TJ DOLNÍ HABARTICE – TJ SPARTAK BOLETICE NAD LABEM 5:2 (1:1)

branky: 22′ a 87′ Dominik Konfršt, 64′ Lukáš Pospíšil, 83′ Petr Horvát, 85′ Antonín Vlach – 58′ Lukáš Zelinger, 89′ Jan Šmucr pk.

Sestava TJ DH.: Kopecký – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Pospíšil, Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil, Krejča, Soustružník, Vencl

Trenér Miloslav Finkes.

Sestava TJ. Sp. Boletice: Zupko – Plozsa, Šindelář (K), Štarman, Klaban, Procházka, Rantfner, Zelinger, Šmucr, Uher, Volek, Jindra, Umbraun, Rohlíček

Rozhodčí: Martin Pilecký – Jan Havran, Radek Procházka              diváků : 80

Úvod utkání byl nervózní z obou stran, ale fotbalové akce chyběly. Byla to doslova holomajzna, která trvala celý první poločas. Hosté se prezentovali dlouhými nákopy na své útočníky a naši kluci se jim bohužel přizpůsobili, takže kluci v záloze měli doslova volno.

Vyjímkou byla 22 minuta, ve které našel Petr Horvát na křídle Lukáše Pospíšila, který nacentroval na zadní tyč, kterou skvěle zavřel DOMINIK KONFRŠT a bylo to 1:0. Do konce poločasu žádná situace nestojí za zveřejnění a tak se šlo do kabin za stavu 1:0.

Druhý poločas už byl přeci jenom herně koukatelný.

V 58. minutě však hosté rozehráli aut  LUKÁŠ ZELINGER napřáhl zpoza vápna a bylo vyrovnáno 1:1.

Kluci si uvědomovali důležitost utkání a přepnuli na vyšší obrátky.

V 64. minutě po dlouhém autu přehodil golmana hostí  efektní  patičkou  LUKÁŠ POSPÍŠIL 2:1.

Utkáni bylo nadále otevřené a chýlilo se k dramatické koncovce, kterou však kluci drtivě odmítli.

V 83. minutě zahrávají hosté standartní situaci. Ta jim však vůbec nevyjde a PETR HORVÁT založí rychlý brejk na jehož konci je parádní zakončení podél vyběhnuvšího golmana 3:1.

Petr se tentokrát vžil do role nahravače. V 85. minutě vyslal přihrávkou za obranu do sólo úniku ANTONÍNA VLACHA, který ho s přehledem zakončil 4:1.

V 87. minutě uzavře pětiminutovku hrůzy pro hosty krásnou ranou do šibenice zpoza vápna DOMINIK KONFRŠT. 5:1.

Hosté v závěru korigují výsledek z pokutového kopu, který promění JAN ŠMUCR a uzavírá tak výsledek zápasu na konečných 5:2.

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *