První domácí utkání jsme zvládli na výbornou

Po debaklu na hřišti Benešova nad Ploučnicí (9:4), kdy se nám ne úplně dařilo jsme  v sobotu přivítali na domácí půdě klub FK Dolní Poustevna. Hosté se v soutěži udrželi po zrušení klubu v Jiřetíně pod Jedlovou. Přestože se jednalo teprve o druhé kolo byl to hodně klíčový zápas, který měl napovědět jak na tom kluci budou. Zápas zvládli skvěle. Po celých 90 minut hráli koncentrovaně a připsali si nesmírně důležité vítězství. Již po prvním poločase byl stav 3:0 a ve druhé půli jsme náskok navyšovali. Výhra nás velice těší a di Šluknova můžou jet kluci s naprosto čistou hlavou.

TJ Dolní Habartice – FK Dolní Poustevna 6:1 (3:0)

branky : 10′ Petr Horvát, 34′ Dominik Konfršt, 44′ Martin Pudil, 55′ Petr Koleňák vlastní, 72′ Antonín Vlach, 87′ Jan Hanko – 78′ Štěpán Šafránek

Sestava TJ D.H.: Kopecký – Habler, Lekner, Špaček, Fous (K), Bažant, Jánský, Pospíšil. Horvát, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil, Severín, Soustružník

trenér: Míla Finkes

Sestava FK D. Poustevna: Hauser (K) – Šafránek, Příhoda, Soukup, Koleňák, Maier, Svačina, Dostál, Zajíček, Herejk, Galbavý, Pavlovič, Lebeda, Šach, Rybář, Pelačík, Škrabák

Rozhodčí: Radek Procházka – Jan Havran, Miroslav Nejedlý      70 diváků.

4.0/5.0 Article rating
1 Review
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *