Doma jsme v celé sezóně zůstali stoprocentní.

21. kolo Okresní fotbalové soutěže nám připravilo tradiční derby s Markvarticemi. Po vítězství v Dolním Podluží už nám o nic nešlo, chtěli jsme však doma v sezóně vyhrát všechna utkání a to se povedlo. 60 minut jsme nebyli tím dobrým týmem, ale od 60 minuty už jsme přebrali otěže zápasu. Hosté však nehráli vůbec špatně  a o proti podzimu udělali velký pokrok. Hrálo se před krásnou diváckou kulisou a závěrečný hvizd odšpuntoval neskutečné oslavy. Škoda jenom že u toho s námi nemohli být všichni co by si to zasloužili.

TJ Dolní Habartice – TJ SK Markvartice 4:2 (1:1)

branky: Dominik Konfršt 2x, Petr Horvát, Vít Fous – Petr Novotný 2x

sestava TJ Dolní Habartice – Dubský – Vencl, Finkes, Špaček, Bažant – Konfršt, Fous (K), Pudil, Pospíšil – Horvát, Hanko (Sluka, Lekner, Vlach, Habler, Jánský)

trenér: Míla Finkes

Sestava TJ SK Markvartice – Gregor – Kolman, Gottlich, Havlíček, Vítek. Novotný, Majer, Lein, Jaroši (K), Ondrušek, Kraus (Hájek, Flieger)

Rozhodčí: Martin Dvořák – Ondřej Kadora, Jaroslav Kalvach                     diváků : 120

Jako první se dostanou k ohrožení brány hosté. Střela jde však nad.

V 5 minutě najde Petr Horvát DOMINIKA KONFRŠTA, který zasekne ve vápně a technickou střelou nás posílá do vedení 1:0. Tento gól nám paradoxně ublížil a nejsme ve své kůži. Kazíme jednoduché přihrávky nesmyslně tahám míč do tří soupeřů či se snažíme vysokou obranu hostí překonávat nákopy.  Nepomohou nám ani standartní situace. Přímák Petra Horváta přizvedne zeď hostí nad.

Na druhé straně zahrávají přímý kop také hosté, trefí zeď. Míč se však odrazí k nohám Petra Novotného, který se do něj parádně opře a Filip zákrokem sezóny vytáhne jeho ránu na břevno.

Kombinace nám vázne, tak to zkusí Dominik ze střední vzdálenosti golman hostí je však na místě.

Ve 34. minutě však špatně komunikujeme vzadu, naše ofsajdová past nesklapne, hosté se dostanou do brejku, který pěknou střelou na zadní tyč zakončí PETR NOVOTNÝ 1:1.

Po této brance hra trochu upadne do průměru, za zmínku stojí jen střela Dominika se kterou si hostující golman výborně poradí. V závěru prvního poločasu trefí ještě Víťa Fous z přímého kopu břevno. Do kabin se jde za stavu 1:1.

Druhý poločas je pro diváky přeci jenom atraktivnější i když za začátku to tak nevypadá. do vedení mohou jít hosté. Hlavička Petra Kolmana po rohovém kopu jde těsně nad. Přichází ukázková akce po ose Dominik, Petr Horvát a v tutovce zakončující Milan Bažant pouze vypráší rukavice hostujícího golmana.

Začínáme kombinovat, další krásná akce po ose Tonda Jánský – Milan Bažant – Petr Horvát poslední jmenovaný však míří vedle. Petr to zkouší z dálky,a le jeho pokus si golman hostí pohlídá.

V 69. minutě už to konečně příjde. Tonda Jánský zahrává rohový kop, vletí do něj Pavel Špaček najde osamoceného VÍŤU FOUSE, který už nemá problém dopíchnout míč do sítě 2:1.

hosté se snaží, nám se však daří jejich náznaky eliminovat hned v zárodku. Hodně se bojuje, síly docházejí.  Nám se v tu dobu podaří získat dvoubrankový náskok.

Petr Horvát po kolmici zpracuje míč a pošle do tutovky DOMIKA KONFRŠTA, který opět technicky na zadní tyč zvyšuje na 3:1.

Hotovo však není. V 84. minutě se naší obraně vzepře PETR NOVOTNÝ a svou sólo akci s přehledem zakončí nad padajícího Filipa 3:2. Hosté cítí šanci. my však nechceme prohrát. V 89. minutě si balón z pravé strany najde JIŘÍ LEKNER pokryje si míč před obráncem a jeho oblouček zapadne do sítě 4:2.

Tímto výsledkem utkání končí. Závěrečný hvizd odšpuntuje velké oslavy, které trvají až do nočních hodin a skutečně stály zato.

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *