Vítězná tečka za zlatou sezónou

Poslední kolo okresní fotbalové soutěže nám připravilo cestu na umělou trávu v Děčíně, kde jsme se střetli s naším největším soupeřem v boji o prvenství klubem United Roma DC. V zápase už o nic nešlo, přesto jsme chtěli utkání vyhrát a odehrát sezónu bez porážky což se podařilo. Nebylo to však vůbec jednoduché. domácí měli více šancí, ale nedokázali je proměnit. Zápas se hrál za velkého vedra a příliš krásy nepobral. hodně rychlá umělka nám dělala  problémy se zpracováním i razancí přihrávek. Utkání jsme nakonec urvali. Jsme zato moc rádi. Před krásnou diváckou kulisou jsme mohli zvednout nad hlavu pohár pro vítěze soutěže a moc jsme si to užívali. Petr Horvát převzal pohár pro nejlepšího střelce soutěže.

United Roma Děčín – TJ Dolní Habartice 1:2 (1:1)

branky: Nikolas Horváth – Dominik Konfršt 2x

sestava United Roma DC : Kramer – černík (K), Andrej Čisár, Lukáš Čisár, Dzurko, Herák, Pavel Horvát, Roman Horvát Nikolas Horvath, Patrik Horvath, Jano, Novotný (Pihik, Noworol, Betyár)

sestava TJ D. Habartice : Dubský – Fous, Bažant, Lekner, Špaček – Konfršt, Hadrava, Vlach, Pudil – Horvát, Hanko (Pospíšil, Mysliveček, Jánský)

rozhodčí: Lukáš Hrneček – Martin špička, Vojtěch Herman                   diváků : 160

domácí jsou v úvodu lepším týmem a tlačí se do zakončení. Nutno dodat máme velké štěstí. Dvakrát se soupeř žene sám na bránu, dvakrát nás se štěstím uchrání Filip. Domácí napadají naši rozehrávku, bohužel jsme neměli na place čistokrevného stopery a bylo to znát. Domácí měli slibné náznaky. My se dostáváme do hry pomaleji, rána Kuby Hadravi jde mimo, Dominik Konfršt pálí ze slibné pozice těsně vedle.

Ve 29. minutě jdeme do vedení Petr Horvát najde parádní průnikovkou DOMINIKA KONFRŠTA a ten tváří v tvář golmanu domácích nezaváhá 0:1.

Zvýšit můžeme po nedorozumění obrany a golmana. Odraz od nohou Dominika golman domácích vytěsní nad. V obrovské šanci se ocitne Tonda Vlach, pronikne do vápna, ale jeho možná zbytečné zakončení jde vysoko nad.

Ve 40. minutě už nám ofsajdová past nesklapne a domácí NIKOLA HORVÁTH se v sólo úniku na Filipa nemýlí 1:1.  Vrátit vedení nám může Honza Hanko, prosmýkne se obranou domácích, ale jeho střelu výborně zlikviduje domácí brankář. V závěru naopak můžou skórovat domácí, ve slibné situaci však míří mimo.

Druhý poločas je už více únavný. Domácí mohou záhy srovnat, jejich první šanci Filip likviduje. Po rohovém kopu míří domácí hlavou těsně nad. Na druhé straně předvedeme pěknou akci po ose Kuba Hadrava, Petr Horvát a zakončující Dominik Konfršt, kterého však vychytá domácí golman a střela Kuby Hadravi po příhře Tondy Vlacha jde nad.

V 66. minutě však jdeme do vedení. Domácí se při rozehrávce opět nedohodnou, míč vypíchne DOMINIK KONFRŠT a ranou o tyč nám vrací vedení 1:2.

Domácí mohou záhy srovnat po individuální akci, Filip však střelu domácího hráče v samostatném úniku vytlačí na tyč. Na druhé straně to pět zkouší technicky  Kuba Hadrava míří však mimo. Poslední šance patří domácím, po centru z pravé strany míří hlavou těsně mimo.

V závěru utkání se již nic nestane a tak si vezeme domů výhru i pohár. Moc všem děkujeme za přízeň po celou sezónu.

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *