Hodně vydřené body proti Rybništi

V sobotním duelu jsme na domácí půdě přivítali celek Rybniště. Utkání to bylo hodně nervózní, příliš se nám nedařilo. Soupeř možná jako první, k nám přijel s taktikou bránit a vyrážet k rychlým brejkům. My jsme se bohužel jejich stylu přiblížili, takže místy se na zápas nedalo koukat. Je těžké se domnívat jak by se zápas vyvíjel pokud bychom proměnili hned úvodní obrovskou tutovku. Nestalo se a jakoby nás to předznamenalo, protože výkon nebyl tak suverénní. Bylo to velké trápení, které jsme však díky obrovské vůli dokázali zvládnout. Proto je pro nás tato výhra cennější než třeba výsledek 7:1.

TJ DOLNÍ HABARTICE – TATRAN RYBNIŠTĚ 3:1 (1:1)

branky: 35: Petr Horvát , 52: Michal Vencl, 86: Dominik Konfršt – 37 Jan Macháček

sestava D.H.: Dubský – Bambas, Finkes, Vencl, Pospíšil – Konfršt, Fous (K), Bažant, Pudil – Horvát, Hadrava  – Lekner, Gaži, Mysliveček, Vlach, Hofírek

trenéři: Miloslav Finkes, Vladimír Boháč

Sestava Ryb.: Pažebřuch – Surmaj, Hřebík, Král, Jandourek, Kubín (K), Novák, Růžička, Macháček, Devátý, Baláž – Bartoš, Kremina, Dinžík, Palme, Jandourek

rozhodčí: Radek Procházka – Jan Havran, Martin Pilecký                       70 diváků

 

Od úvodu utkání jsme soupeře zatlačili a rychle přicházely šance. Ve druhé minutě se sám řítí na golmana hostí Milan Bažant, trefí však pouze jeho nohy a předznamená tím velké naše trápení.  O několik minut později se do podobné situace dostane Petr Horvát, ale ani on golmana hostí nepřekoná. Paradoxně nejblíže k brance měl pokus Pepi Gažiho, jehož polocentr letěl těsně nad.

Hosté se pomalu osmělují a hned jejich první šance stojí zato. Rychlý kontr po pravé straně, přichází centr do vápna, kde je hostující hráč úplně sám. Z malého vápna však trestuhodně přestřelí prázdnou bránu.

Stále se snažíme o tlak, ale nedaří se, hosté výborně brání své vápno a naše střely rozhodně gólový potenciál neměly.

Ve 35. minutě už to přišlo. Krásná narážečka po ose Kuba Hadrava, Dominik Konfršt, Petr Horvát a posledně jmenovaný tváří v tvář golmanu hostí nezaváhá 1:0.

Naše vedení má však jepičí život. Ve 37. minutě si nepohlídáme brejk tentokrát po levé straně a JAN MCHÁČEK krásným obstřelem na zadní tyč srovnává 1:1.

Naše trápení v koncovce pokračuje. Petr se vymotá skrz několik nohou soupeře do zakončení se však nedostane. Vrátit vedení nám může Milan Bažant, který po Víťově příhře trefí ranou pouze vyběhnuvšího golmana a hlavička Michala Vencla v závěru poločasu jde nad.

Na začátku druhého poločasu to nejprve zkouší Bažant, míří však mimo a i pěkný náběh Lukáše Pospíšila a následující rána v bráně hostí neskončí.

V 51. minutě nám pomůže naše velká zbraň. Aut Tomáše Bambase do vápna trkne hlavou MICHAL VENCL a s pomocí teče hostující obrany nám dává vedení 2:1.

O chvíli později se po totožné situaci dostane míč k Petru Horvátovi, ten míří nad stejně tak Kuba Hadrava z přímého kopu. Přestože soupeře k ničemu nepustíme stále nemůžeme přidat uklidňující pojistku.

Po dlouhém a přesném výkopu Filipa trefí Petr Horvát v tutovce pouze nohy golmana hostí, po dalším Filipově nákopu a centu Kuby Hadravy už zvedáme ruce, bohužel Petr Horvát hlavou opět minul.

Vysvobození přichází v 86. minutě. Po souhře Tonda Vlach, Petr Horvát se dostane k míči DOMINIK KONFRŠT a střelou z hranice vápna na zadní tyč přináší klid do našich řad. 3:1.

V závěru utkání se již nic nestane a tak si připisujeme hodně vydřené, ale o to to cennější tři body.

Fotografie z utkání najdete na našich facebookových stránkách.

3.0/5.0 Article rating
1 Review
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *