Výborný trenérský tah překlopil misky vah na naší stranu

V rámci 15. kola jsme zajížděli podruhé za sebou na půdu soupeře. Tentokrát do Starých Křečan, kde nás čekalo utkání s domácím týmem, který na vlastním pažitu získal většinu svých bodů. Čekali jsme těžký duel, který umocňoval složitý terén. dlouho se hrál nezáživný fotbal. Na první branku se čekalo více než půl hodiny a skvělý tah zastupujícího trenéra Zdeňka Severína (Oba trenéři byli v práci) před standartní situací překlopil misky zápasu na naší stranu. Začali jsme hrát fotbal tak jak to umíme a nakonec vezeme ze Starých Křečan důležité tři body.

Pojďme se nyní podívat jak to v neděli vypadalo pohledem kapitána Víti Fouse a Milana Bažanta.

TJ Jiskra Staré Křečany – TJ Dolní Habartice 1:3 (0:2)

branky : 78: Patrik Lukáč – 32: Jiří Lekner, 43: Vít Fous, 51: Martin Pudil

sestava S.K.: Uchytil – Šeliga, Stelmaščuk, Blaho, Stach (K), Lukáč, Hroděj, Galetka, Jakub Roža, Vaněk, Tichý, Hlaváč, Alexandr Roža, Calvitti, Horák

sestava D.H.: Dubský – Špaček, Finkes, Fous (K), Bažant, Pospíšil, Horvát, Konfršt, Vencl, Vlach, Pudil – Mysliveček, Gaži, Lekner

trenér: Zdeněk Severín

Rozhodčí: Martin Truskavec, Martin Dvořák, Martin Pilecký            70 diváků

Od začátku zápasu se hraje na obě strany hrozný, ale vyrovnaný fotbal. Terén je strašný, pravděpodobně nejhorší v soutěži. Na jedné straně se propadáme po kotníky do bahna na druhé je hřiště vyschlé a tvrdé.  Balóny lítají vzduchem bez pořádné mezihry. Do první šance se řítí Petr Horvát, který si navede míč na hranici vápna, jeho střela však postrádá razanci. O chvíli později po centru Tondy Vlacha netrefí hlavou v dobré pozici Milan Bažant.

Ve 32. minutě přichází skvělý tah trenéra Severína. Před naším rohovým kopem stáhne ze hry Martina Pudila a pošle na hřiště Jirku Leknera. Na rohový kop Tondy Vlacha si naskočí Lukáš Pospíšil, ve snaze zakončit prodlouží balón na zadní tyč a nově příchozí JIRKA LEKNER ho uklidí do sítě 0:1.

Přebíráme otěže  zápasu a začínáme kombinovat a útočit.

Ve 43. minutě Dominik Konfršt dloubne balón do vápna, kde ho mine Milan Bažant, míč propadne až k VIŤOVI FOUSOVI  a ten ho pod golmanem v pádu pošle do brány 0:2.

Tímto výsledkem končí první poločas.

O poločasové přestávce se uklidňujeme a s tím, že chceme vedení navýšit jdeme hrát.

Pokračujeme v úročení a hned v 51. minutě Dominik Konfršt ustojí ataky soupeře a přihraje do vápna MARTINU PUDILOVI, který si sám na vápně zpracuje míč a prostřelí golmana domácích 0:3.

Chceme dát více gólů, ale nepřeje nám štěstí. Několikrát jsme v offsidu nebo pokazíme finální přihrávku či zakončení. Prostřídáme a necháme soupeře hrát.

Po jedné z našich chyb se domácí dostanou rychlým protiútokem na vápno, odkud snižuje v 78. minutě PATRIK LUKÁČ na konečných 1:3.

Závěr zápasu je stejný jako začátek. Balóny lítají ze strany na stranu a oba týmy útočí do otevřených obran. Skóre utkání však již zůstane stejné a tak si odvážíme domů vybojované tři body.

5.0/5.0 Article rating
1 Review
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *