Zápas zlomila poslední minuta prvního poločasu

6. kolo fotbalové okresní soutěže nás poslalo na půdu Huntířova. Huntířov podává zlepšené výkony a hlavně na domácí půdě umí být hodně nepříjemný. nás trápil téměř celý první poločas. Ono hrát proti soupeři, který stojí v 8 lidech ve vápně a čeká co vymyslíte není jednoduché. Kluci předvedli matných 30 minut prvního poločasu, soupeř rychle našel naší slabinu a snažil se jí využívat, což se mu jednou povedlo. My jsme se v první půli do žádné šance téměř nedostali. Urputně bránící soupeř spoustu našich střel zablokoval. Kopali jsme asi 8 rohů bohužel bez efektu. Naštěstí jsme v závěrečných minutách první půle dokázali zápas otočit a v tom druhém už to byla dominance. Jsme rádi, že tento zápas máme úspěšně za sebou.

FK HUNTÍŘOV – TJ DOLNÍ HABARTICE 1:6 (1:2)

Branky: Rostislav Dostál – Vít Fous 2x, Dominik Konfršt 2x, Martin Pudil, Jan Hanko

sestava Hun.: Filip Linhart – Vaníček Vičánek, Bernard, Kaftan, Štěrba Jan, Štěrba Josef, Vrátný, Linhart Václav, Pova (K), Dostál (Černý, Šimeček, Kožár, Houra)

sestava TJ D.H.: Dubský – Lekner, Fous (K), Bažant, Janský, Pospíšil, Hofírek, Konfršt, Hanko, Vlach, Pudil (Severín, Špaček). Trenér : Míla Finkes

Rozhodčí: Matěj Beneš – Jan Habada, Martin Dvořák               30 diváků

Úvod utkání byl z naší strany ospalý. Nic se nám nedařilo a vůbec jsme se nemohli dostat do tempa. Nevytvořili jsme si žádný tlak, nevytvořili žádné šance. Spousta rohových kopů zůstala trestuhodně zahozena. Proti bránícímu soupeři se nám nedařilo. Herně to nebylo kvalitní ani od domácích a tak úvodní minuty příliš fotbalové krásy nepřinesly.

Ve 21. minutě se však domácí dostanou do vedení. Ondra Hofírek neodhadne balón, následuje rychlý kontr. Lukáš při obraném zákroku podklouzne a ke střele se dostane Václav Linhart. Jeho ránu Filip vyrazí, bohužel na vápně zůstal osamocený ROSTISLAV DOSTÁL, který poslal míč hlavou do sítě 1:0. Stalo se přesně to co se stát nemělo, soupeř neodstoupil od své obranné taktiky a tak více než fotbal to připomínalo házenou.

Ve 43. minutě se však dočkáme vyrovnání. Milan Bažant průnikovkou vysune Dominika Konfršta, jeho centr vrátí před bránu Jirka Lekner a JAN HANKO podél vyběhnuvšího golmana srovnává 1:1.

V poslední minutě první půle si šikovně obhodí obránce domácích Martin Pudil, ten ho fauluje a je z toho pokutový kop. VÍT FOUS se při jeho exekuci nemýlí a tak obracíme výsledek v náš prospěch 1:2. Záhy končí první poločas.

Druhý poločas už se však hraje podle našich not. Soupeře přitlačíme a téměř ho nepustíme na naši polovinu. chceme co nejdříve vstřelit třetí uklidňující gól.

Blíží se pro domácí sedminutovka hrůzy. V 60. minutě vysune Dominik Konfršt Tondu Janského. Ten zatáhne míč až k brankové čáře, kde se na zpětnou přihrávku počká VÍT FOUS a má před sebou téměř prázdnou bránu 1:3.

O čtyři minuty se svým typickým způsobem prosadí DOMINIK KONFRŠT a dává nám tříbrankový náskok 1:4.

V 67 minutě vysune Pavel Špaček do brejku DOMINIKA KONFRŠTA, který jde sám na golmana. Udělá kličku a pohodlně zasune míč do prázdné brány 1:5.

Domácí naprosto rezignují, často se hádají s rozhodčími, při sebemenším doteku padají na trávník, což se nám příliš nelíbí, ale byla to voda na náš mlýn.

Jedinou komplikací ve druhém poločase je naprosto nesmyslná oprávněně udělená žlutá karta pro Ondru.

Skóre zápasu uzavírá akce po pravé straně, Tonda Janský najde Martina Pudila a ten si už ve vápně ví rady 1:6.

V závěru utkání se již nic nestane a tak si s Huntířova vezeme důležitou výhru. Děkujeme všem za podporu. Fotografie z utkání najdete na našich facebookových stránkách.

 

 

No Article rating
0 Reviews
Ohodnoťte článek!
  1. Wow!
  2. Velký pěkný
  3. Paráda
  4. Nic moc
  5. Shit

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *